کد خبر: 40942
A

جلسه امروز مجلس به رفع ایرادات شورای نگهبان به لایحه بودجه ۹۷ اختصاص داشت. نیمی از جلسه از سوی رئیس مجلس و نیم دیگر از سوی علی مطهری مدیریت شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، غلامرضا کاتب عضو هیات رئیسه مجلس قصد داشت پیشنهادی در خصوص یکی از مفاد ارائه دهد که خطاب به علی لاریجانی گفت: آقای رئیس اجازه هست صحبت کنم؟ لاریجانی هم گفت: شما لازم نیست صحبت کنید!
فریاد احسنت احسنت نمایندگان، بلند شد. سپس لاریجانی گفت که شوخی کرده و منشی هیات رئیسه اگر بخواهد می تواند صحبت کند. اما نمایندگان بار دیگر با فریاد دو-دو مخالفتشان با سخن گفتن او را اعلام کردند. با این حال کاتب به بیان نظرات خود پرداخت.

او در مورد دیگری هم قصد بیان پیشنهادی داشت که لاریجانی باز هم به شوخی گفت: به قیافه آقای کاتب نمی ‌آید که پیشنهاد داشته باشند! این بار کاتب پذیرفت و دیگر حرف نزد.
وقتی سکان مدیریت مجلس به دست علی مطهری نایب رئیس مجلس افتاد، او در خلال مذاکرات، به رفت و آمد معاون پارلمانی دولت در صحن علنی اشاره کرد و گفت: آقای امیری این بالا چه می کنید؟ در حال پس گرفتن امضا هستید؟ انشاالله که از این کارهای خلاف قانون نمی کنید!
گفتنی است امروز طرح استیضاح وزرای راه و کار اعلام وصول شد. /خبرآنلاین

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر