کد خبر: 40997
A

کیهان در مطلبی کوتاه به شدت از نمایندگانی که به دیدار خاتمی رفتند انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران؛ روزنامه کیهان نوشت:  این ملاقات کمتر از 70 نفره در حالی انجام شده که فراکسیون امید دو سال قبل هنگام تشکیل 130 عضو داشت اما با ریزش نیمی از اعضا مواجه شد.
بنابر اعتراف نشریات و برخی فعالان اصلاح‌طلب، تزریق پول نقش مهمی در تعیین فهرست‌های انتخاباتی این طیف در انتخابات مجلس و شورای شهر داشت و برخی از منتخبان، خود را مدیون می‌دانند و بنابراین از سر اجبار، مانند گماشته‌ها و امربرهای پدرخوانده‌های افراطیون مدعی اصلاح‌طلبی رفتار می‌کنند.
در همین حال رسانه‌های این طیف، بارها فراکسیون امید را متهم به بی‌عرضگی و بی‌خاصیتی کرده و آنها را به رفتارهای رادیکال وادار کرده‌اند. ملاقات با یکی از سران فتنه در اثر همین فشارها انجام شد و این در حالی است که اگر رویکرد سران فتنه پیش می‌رفت و بی‌قانونی و عدم تمکین در برابر رأی مردم حاکم می‌شد، منطقا باید انتخابات تعطیل می‌گردید. بنابراین ملاقات‌کنندگان با خاتمی به مردم‌سالاری دهن‌کجی کرده‌اند.
طیف اصلاح‌طلب طی ماه‌های اخیر در قبال سوءمدیریت دولت و نابسامانی‌های اقتصادی و عقیم از آب درآمدن برجام، یا سکوت کرده و یا خود را وکیل مدافع مردم در مطالبات اقتصادی جا زده‌اند! حال آن که باید پاسخگو باشند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر