کد خبر: 41750
A

مرجع تقلید شیعیان با انتقاد از سکوت سازمان‌های بین المللی در برابر جنایات صهیونیست‌ها گفت: از سازمان ملل متحد که با پول‌های میلیارد دلاری عربستان اداره می شود توقعی نیست و این سازمان بی‌خاصیت شده است.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ آیت‌الله حسین نوری‌همدانی پیش از ظهر امروز در جلسه درس خارج فقه که در مسجد اعظم برگزار شد با محکوم کردن جنایت اخیر صهیونیست‌ها بیان کرد: مبارزه با صهیونیست‌ها از آغاز یکی از اصول اساسی انقلاب اسلامی بوده است و امام خمینی(ره) تاکید داشتند که باید این غده سرطانی محو شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه قدس به عنوان قبله اول مسلمانان از سوی یک رژیم نامشروع غصب شده است، گفت: باید همه ملت‌های مسلمان و آزاده با یکدیگر متحد شده و به یاری مردم مظلوم فلسطین بشتابند.

این مرجع تقلید به سکوت سازمان‌های بین‌المللی در برابر جنایات صهیونیست‌ها اشاره کرد و گفت: از سازمان ملل متحد که با پول‌های میلیارد دلاری عربستان اداره می شود توقعی نیست و این سازمان بی‌خاصیت شده است.

وی ساختن فرقه‌های دروغین مانند وهابیت و داعش را از نقشه‌های استکبار خواند و گفت: آنها با این نقشه می‌خواهند مسلمانان گرفتار شده و از این طریق حاشیه امنی برای رژیم صهیونیستی ایجاد کنند و در این مسیر صحنه گردان اصلی عربستان سعودی است.

استاد حوزه علمیه قم ضمن اعلام حمایت از ملت مظلوم فلسطین گفت: قدس و مبارزه با صهیونیست‌ها همیشه مسئله اول ما بوده و خواهد بود./العالم

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر