کد خبر: 41763
A

امام جمعه موقت اصفهان گفت: فضاهای مجازی امروز خرابکاری‌های زیادی به بار می‎آورند اما همه باید مردم را روشن کنند که این ایراداتی که نسبت به کشور مطرح می‎شود قسمت خالی لیوان است درحالی که این لیوان قسمت پری هم دارد.

به گزارش سایت دیده بان ایران به نقل از جماران؛ نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری با بیان این که آنچه در سال جدید باید مد نظر مسئولین باشد، رسیدگی به فقرا به واسطه ایجاد کار و رفع مشکل بیکاری است، گفت: با گفت و گوی ملی در راستای رفع مشکلات مردم صد در صد موافق هستم.

آیت الله سید یوسف طباطبائی نژاد در خصوص اولویت های کاری نظام در سال جدید، اظهار داشت: الحمدالله خدا را شکر می کنیم که کشورمان از امنیت برخوردار است و جان برکفانی هستند که امنیت کشور ما را حفظ کرده اند اما آنچه که در سال جدید مد نظر همه دستگاه های نظام باید باشد؛ رسیدگی به فقرا به واسطه ایجاد کار و اشتغال است. هم نظر مقام معظم رهبری و هم نظر همه اعضای خبرگان این است که دولت اقدامی انجام دهد که جوان ها بتوانند مشغول کار باشند و فقر و اختلاف طبقاتی به حداقل برسد.

رئیس حوزه علمیه شهر اصفهان همچنین در مورد اختلاف هایی که بعضا بین دستگاه های مختلف نظام در نحوه رسیدگی به مشکلات و کاستی های مردم به وجود می آید، گفت: این مسائل خود به خود حل می شود، مهم این است که هدف همه یکی است و ان شاءالله آن هدف را دنبال کنند.

نماینده ولی فقیه اصفهان در خصوص اوضاع فعلی کشور اظهار داشت: فضاهای مجازی امروز خرابکاری های زیادی به بار می آورند اما همه باید مردم را روشن کنند که این ایراداتی که نسبت به کشور مطرح می شود قسمت خالی لیوان است درحالی که این لیوان قسمت پری هم دارد که باید آن را هم دید. در جمهوری اسلامی خدماتی در حوزه های عمرانی، خدماتی، قدرت نظامی و سیاسی صورت گرفته است که نمی توان آن ها را نادیده گرفت. امروز ما از نظر سیاسی و نظامی در دنیا مطرح هستیم و به واسطه پیروزی هایی که در عراق و شام به دست آورده ایم سطح سیاسی ما در دنیا بالا رفته است و امروز بازیگری مهم در سطح منطقه ای و جهانی هستیم.

وی همچنین در مورد گفت و گوی ملی در جهت برطرف کردن مشکلات کشور و مردم، تاکید کرد: منظور از این گفت و گو این است که سران و مسئولین نظام در کنار هم بنشینند و اختلافاتشان را به نفع مردم برطرف کنند و من صد در صد موافق این گفت و گو هستم.
29215

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر