کد خبر: 41825
A

نمایندگان مجلس در جلسات علنی هفته آینده گزارش نهایی تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان و تحقیق و تفحص از دو باشگاه پرسپولیس و استقلال را در دستور کار دارند.

به گزارش سایت دیده بان ایران به نقل از ایسنا، مجلس در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده لایحه تجارت، طرح اصلاح قانون بودجه سال ۹۶، طرح اصلاح قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی، رد طرح یک فوریتی تنظیم برخی از مقررات مالی، اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش و طرح یک فوریتی تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی را در دستور کار دارند.

نمایندگان همچنین در جلسات هفته آینده طرح تعیین تکلیف کارگزاران بیمه کشاورزی، طرح الحاق موادی به قانون آیین‌نامه داخلی مجلس و رد طرح دهیاری‌ها، لایحه موافقتنامه بین‌المللی روغن زیتون و کنسرو زیتون را مورد بررسی قرار می‌دهند.

لایحه تشکیل سازمان صنایع دریایی نیروهای مسلح، لایحه حفاظت از خاک، لایحه موافقتنامه بین ایران و چین در خصوص همکاری در زمینه بهداشت و قرنطینه دامی و لایحه مدیریت حوادث غیرمترقبه کشور از دیگر دستور کارهای مجلس در هفته آینده خواهد بود.

نمایندگان در جلسات هفته آتی گزارش اجرای قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار، گزارش عملکرد اجزای یک و دو بند «ز» تبصره یک قانون بودجه سال ۹۶، تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان و عملکرد قانون هدفمندی یارانه‌ها و تبصره‌های مربوط به آن در قوانین بودجه سنواتی طی سال‌های ۸۹ تا ۹۵ را استماع خواهند کرد.

تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان جنگل‌ها و مراتع، تقاضای تحقیق و تفحص از بررسی منابع و مصارف و نظام مدیریت دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در ۱۰ سال اخیر و گزارش نحوه اجرای قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی از دیگر دستور کارهای مجلس در هفته آینده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر