کد خبر: 41861
A

ایمان مرآتی در برنامه دورهمی گفت به همراه کامران نجف زاده تمام قسط های واحد ٥٢ متری خود را پرداخت کرده و آپارتمان شان را تحویل گرفته اند این در حالیست که ١٣ شهریورماه ١٣٩٥ کامران نجف زاده با انتشار پستی در اینستاگرامش توضیح دیگری داده است.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ مرآتی درباره ماجرا یا شایعه املاک نجومی خود در برنامه دورهمی گفت: «سال ۸۲ به صدا و سیما بخشنامه‌ای رسید که هر کسی که خانه ندارد می‌تواند ثبت نام کند و قسط بندی کند‌. من و کامران نجف‌زاده هم مثل بقیه دوستان صدا بردار و .... ثبت نام کردیم و یک آپارتمان ۵۲ متری تحویل گرفتیم و تمام اقساط آن را به‌طور کامل پرداخت کردیم. اما چون اسم‌های ما آشنا بود، معروف شدیم به گرفتن املاک نجومی.»

ایمان مرآتی در برنامه دورهمی گفت به همراه کامران نجف زاده تمام قسط های واحد ٥٢ متری خود را پرداخت کرده و آپارتمان شان را تحویل گرفته اند این در حالیست که ١٣ شهریورماه ١٣٩٥ کامران نجف زاده با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت: سه چهار سال پیش ما هم به شرط فاقد مسکن بودن رسما به تعاونی‌ای به امید رسیدن به آپارتمانی پنجاه یا نهایتا شصت متری معرفی شدیم. با شرایط تمام تعاونی‌ها و همه ما کلی پول دادیم و کلی قسط مانده و هنوز احتمالا کلنگش را هم نزده باشند.

جالب است مرآتی مدعی است آپارتمان را تحویل گرفته اند اما نجف زاده می گوید کلنگش را هم نزده اند، مرآتی می گوید تمام قسط ها را پرداخت کرده اند اما نجف زاده از ماندن کلی قسط می گوید. از همه مهم تر اینکه مرآتی مدعی است سال ٨٢ بخشنامه به سازمان صدا و سیما رسیده درحالیکه نجف زاده سه چهار سال پیش (از سال ٩٥) را زمان این اتفاق می داند. کدام یک حقیقت را نمی گویند؟  /قانون

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر