کد خبر: 42221
A

بسیجیان برای فروپاشی آمریکا آماده فرمان ولایت هستند

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سازمان بسیج مستضعفین در بیانیه ای اعلام کرد: بار دیگر سران منفور و دولتمردان جنایتکار برخی دول غربی، خطایی راهبردی و اقدامی اشتباه را مرتکب شدند و با حملات شکست آمیز موشکی به کشور سوریه، روح وحشیانه و روحیه مستکبرانه خود را به افکار عمومی دنیا نشان دادند.

در این بیانیه آمده است: بدون شک این جنایت کور، ضمن آنکه بیش از پیش جبهه مقاومت را متحد کرده و حقانیت جهاد مقدس مدافعان حرم و حریم انسانیت را اثبات کرد؛ چهره‌ کریه و حقیقی جبهه‌ استکبار و مدعیان خیالی حقوق بشر را نشان داد که همواره دشمن آزادی انسان ها و صلح جهانی بوده و هستند.

در این بیانیه آمده است: یقینا عقوبت سختی در انتظار رئیس جمهوری (احمق) آمریکا، رئیس جمهوری وابسته‌ فرانسه و نخست وزیر منفور انگلیس خواهد بود و هرگونه عواقبی را این دولت‌های ضد بشری باید پاسخگو باشند که همواره برهم زننده‌ صلح بشری بوده و هستند.

این بیانیه می افزاید همچنان بسیجیان جهان اسلام برای فروپاشی نهایی شیطان بزرگ و نابودی کامل صهیونیسم غاصب کودک کش و آزادی قدس شریف آماده فرمان ولایت می باشند تا با قدرت پولادین خویش، هیمنه پوشالین نظام سلطه را در هم فرو ریزند./ایسنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر