کد خبر: 42517
A

وزیر علوم دولت نهم با اشاره به اینکه مسائلی که احمدی‌نژاد مطرح می‌کند بیشتر در دفاع از دونفر محکوم دادگاه است تا منافع کل ملت گفت: احمدی‌نژاد منافع دو نفر را به منافع ملت ارجحیت داد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ محمد‌مهدی زاهدی در بیانیه‌ای که 43 نفر از اعضای دولت و نهم دادیم هم به شرایط فعلی کشور و هم به عملکرد دولت یازدهم و دوازدهم پرداختیم و هم درباره مسائلی که این روزها توسط آقای احمدی‌نژاد در فضای مجازی منتشر می‌شود صحبت کردیم.

وزیر علوم دولت نهم با اشاره به اینکه به هر دو موضوع نقد جدی داشتیم گفت: در رویکرد احمدی‌نژاد هم بیان کردیم که اینگونه موضع‌گیری‌ها تضعیف نظام را به‌دنبال دارد و دشمن از این روند استفاده می‌کند و جایز نیست این سخنان از زبان آقای احمدی‌نژاد مطرح شد.

زاهدی با بیان اینکه عملکرد دولت فعلی را هم در حوزه سیاسی و اقتصادی و فرهنگی نقد کردیم افزود: تحصن احمدی‌نژاد در امامزاده صالح هم جالب نیست و اگر حرف حقی هست باید از مجاری قانونی آن را دنبال کرد.

وزیر علوم دولت نهم با اشاره به اینکه مسائلی که احمدی‌نژاد مطرح می‌کند بیشتر در دفاع از 2 نفر محکوم دادگاه است تا منافع کل ملت خاطر‌نشان کرد: احمدی‌نژاد باید در رفتار و گفتار خود تجدید‌نظر کرده و آرامش را به کشور برگرداند. با شناختی که از آقای احمدی‌نژاد داریم این کارها به ضرر اوست و به هر حال مردم قضاوت می‌کنند و می‌بینند که آیا منافع دو نفر بر منافع ملت ارجحیت دارد؟

زاهدی تصریح کرد: احمدی‌نژاد باید بداند که دشمن و بیگانگان هم از صحبت‌های او علیه نظام سوءاستفاده می‌کنند و اگر خودش هم نخواهد اما ضدانقلاب از این اظهارات علیه نظام استفاده کرده و به مصلحت کشور نیست./تسنیم

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر