کد خبر: 42766
A

بادامچی در خصوص دیدار مجمع نمایندگان تهران با فرمانده سپاه تهران سردار یزدی گفت: در این دیدار به مسائل اجتماعی کشور و حساسیت‌هایی که در این زمینه وجود دارد اشاره شد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ محمدرضا بادامچی با اشاره به دیدار  نمایندگان  با فرمانده سپاه تهران عنوان کرد: نمایندگان هرسال به مناسبت سال نو و روز پاسدار به دیدار فرمانده سپاه تهران می‌روند. امسال هم طبق همین رسم به همراه مجمع نمایندگان تهران، به دیدار فرمانده سپاه تهران رفتیم.

وی افزود: طی این دیدار به مسائل اجتماعی کشور و چالش‌های پیش رو در این زمینه اشاره شد. چراکه حساسیت‌های کشور در این زمینه بالا رفته و مسئولان باید نسبت به آن آگاه باشند. ضمن اینکه برای حل مسائل این‌چنینی نیاز به اجماع همه جانبه تمام ارگان‌ها با همکاری یکدیگر است.

نماینده تهران خاطرنشان کرد: با شنیدن نظرات اجماعی نمایندگان و فرمانده سپاه تهران سردار یزدی، تصمیم براین شد که فاصله بین مسئولان و مردم را کمتر کنیم. علاوه براین نیاز است مسائل را از نزدیک با مردم درمیان بگذاریم. چراکه فاصله از مردم همیشه خسارات و ضرر زیان داشته است. درواقع فاصله مسئولان با مردم مشکلات را بزرگتر می‌کند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر