کد خبر: 42821
A

در حمله هوایی جمعه شب، ساختمان وزارت کشور، مقر امنیتی سیاسی در منطقه مذبح و مدرسه گارد ریاست جمهوری در منطقه الجراف هدف قرار گرفت.

به گزارش دیده بان ایران؛ خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از شبکه الاخباریه سعودی اعلام کرد که در حمله جنگنده های ائتلاف عربی به صنعا پایتخت یمن دو تن از فرماندهان جنبش انصارالله کشته شدند.

به گزارش ایرنا، اسپوتنیک افزود: در حمله هوایی جمعه شب، ساختمان وزارت کشور، مقر امنیتی سیاسی در منطقه مذبح و مدرسه گارد ریاست جمهوری در منطقه الجراف هدف قرار گرفت.

با این حال شبکه خبری المسیره گزارش داد که در حمله جنگنده های سعودی به یک منطقه مسکونی در غرب صنعا، 6 نفر زخمی شدند. در این حمله خانه یک شهروند یمنی در منطقه الاعناب در منطقه شملان هدف قرار گرفت.

همچنین در حمله هوایی به مرکز خون بیمارستان مادران و کودکان السبعین در صنعا، خسارت های زیادی به این مرکز وارد شد.

بن سلمان ولیعهد عربستان طراح باتلاق خونین جنگ یمن، از ششم فروردین سال 94 در قالب ائتلافی از چند کشور عربی و با کمک و چراغ سبز آمریکا، حملات گسترده ای را علیه یمن، فقیرترین کشور عربی آغاز کرد تا به بهانه بازگردان عبدربه منصور هادی رئیس جمهوری مستعفی این کشور به قدرت، به اهداف و زیادخواهی های سیاسی خود جامه عمل بپوشاند؛ تجاوزی که تاکنون منجر به کشته شدن هزاران یمنی بی گناه و ویرانی این کشور شده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر