کد خبر: 42861
A

سورنا ستاری احتمال رفتنش به وزارت نفت را رد کرد. معاون علمی و فناوری رئیس جمهور شایعه رفتنش به وزارت نفت را تکذیب کرد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سورنا ستاری در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه همکاری میان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار مهر درباره احتمال رفتن وی به وزارت نفت، این موضوع را رد کرد.

وی همچنین اظهار کرد: تلاش شرکت های دانش بنیان در حوزه هوانوردی پیشینه ای در زمان جنگ دارد و بعد از آن تحریم هایی که اتفاق افتاد. ولی خوشحالم که شرکت ها در حال بزرگ شدن هستند و با استانداردهای هوانوردی حوزه سیویل هم آشنا می شوند. قطعا این شرکت ها باید بتوانند تأییدیه های حوزه سیویل را هم بگیرند که در این زمینه سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از جایگاه مهمی برخوردارند.

وی تفاهم نامه امضا شده امروز میان شرکت فرودگاه ها و معاونت علمی فناوری را اقدام مناسبی خواند و خواستار ادامه این همکاری ها شد و گفت: ادامه این اقدامات میتواند اشتغال زیادی را در حوزه های تک در کشور ایجاد کند. حوزه هوانوردی همواره لبه دانش بوده است و اینجاست که می توانیم سرریز تکنولوژی را شاهد باشیم.

به گفته معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، برای این معاونت بسیار مهم است که این فعالیت ها در زمینه تکنولوژی هوانوردی سیویل را به مقاصد درستی هدایت کند./مهر

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر