کد خبر: 42945
A

معاون احمدی‌نژاد: دم خروس مشایی ستیزان از زیر خروارها روزنامه و سایت اصلاح طلب بیرون زده/ چرا وقتی صحبت از ارتداد شد، ذهن همه به سمت مشایی رفت؟ / من نامی نیاوردم/ خبرنگار روزنامه اعتماد ارضاء روانی شدی؟ ده بار گفتم در جریان مصداق خبر نیستم

چرا صحبت از ارتداد شد ذهن همه تان از اصلاحیون تا انحرافیون و اعتدالیون سراغ این بنده خدا رفت ؟ چرا سراغ مثلا ع.ج. یا ث.ه. یا حتی ع.ش. یا م.ت. یا ح.خ. نرفت ؟؟؟

 

به گزارش دیده بان ایران؛ روح‌الله احمدزاده کرمانی معاون احمدی نژاد و رئیس سازمان میراث فرهنگی در دولت دهم، با انتشار مطلب کوتاهی در کانال تلگرامی خود نوشت» رسانه بی طرف نیست ولی القای بی طرفی می کند.

جمله بالا را همیشه در آغاز درس مدیریت افکار عمومی ،بار ها تحلیل کرده‌ام برای دانشجویان.
اما در ایران، اکثر رسانه ها با طرف هستند و در شیپور و سرنای طرفداری هم می دمند و چنان جهت مند خبر منتشر میکنند که انگار نه انگار که رسالت حرفه ای بر دوش می کشند.
درست در ماجرای پست پیشین که من صحبت از مشایی نکردم ،ولی طرفداران پروپاقرص زدن مشایی !! چنان رسانه هاشان با نوع خاص و جهت دار به منکوب کردن مشایی برخواسته اند ،که دم خروس مشایی ستیزان از زیر خروارها روزنامه و سایت و کانال اصلاح طلب تلگرامی و ... بیرون زده است !
تقریبا متوجه شدیم که دل نگران های آقای مشایی چه کسانی اند !!؟ واینکه حرف رو وسط بندازی صاحبش پیدا می شود !
چرا صحبت از ارتداد شد ذهن همه تان از اصلاحیون تا انحرافیون و اعتدالیون سراغ این بنده خدا رفت ؟چرا سراغ مثلا ع.ج. یا ث.ه. یا حتی ع.ش. یا م.ت. یا ح.خ. نرفت ؟؟؟
گو اینکه در ناخودآگاه اینان از عملکرد برخی دولتمردان دولت دهم ،چنین ذهنیتی وجود داشته که حال مصداق یابی می کنند ؟
و الا یک جمله در یک کانال سیصد نفری نباید اینقدر مورد توجه قرار گیرد ؟؟
در هر صورت ذابین در آقای مشایی !!نگران مرادتان نباشید . من از او که نامی نیاوردم و بر من تهمت نبندید که از «زیانکارانید»!
از این بد اخلاقی رسانه های به اصطلاح اصلاح طلب و اعتدال گرا و اذناب خارجی شان به خدا پناه می برم ! که بدون آنکه از کسی نامی ببرم ،سریع مصداق معین می کنند تا خبرشان بیشتر بازدید بخورد ،ولو به قیمت بی آبرو کردن یک انسا‌ن که سیستم محترم قضایی در حال بررسی پرونده وی است !
خبرنگار محترم روزنامه اعتماد اگر ارضا روانی شدی بعد از اینکه ده بار گفتم ،مصداق خبر را در جریان نیستم ،بار اخروی نسبت دادن مشایی را به خبر من انشالله به دوش خواهی کشید! و البته حق قانونی خود می دانم که از کسانی که خبر من را تحریف آمیز و سو گیرانه القا کردند در محاکم صالحه طرح شکایت کنم !/ 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر