کد خبر: 43133
A

وزیر جنگ اسراییل گفت: میان ارتش اسرائیل و یگان‌های روسی مستقر در سوریه تماس‌های تلفنی زیادی برقرار است و ما همواره به منافع روسیه در سوریه اهمیت می‌دهیم و امیدواریم که روسیه نیز منافع امنیتی اسرائیل را مورد توجه قرار دهد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛  آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در مصاحبه با روزنامه روسیه‌ای «کومرسانت» در پاسخ به سوالی در خصوص واکنش اسرائیل در صورت دستیابی سوریه به سامانه‌های S۳۰۰ روسیه گفت: اگر این سلاح‌ها علیه ما استفاده نشود به ما مربوط نمی‌شود اما در صورتی که این سامانه‌ها جنگنده‌های ما را هدف قرار دهند، ما نیز قطعا به آنها پاسخ خواهیم داد.

وی همچنین در پاسخ به سوالی در مورد امکان وجود هماهنگی در اقدامات میان روسیه و رژیم صهیونیستی در سوریه گفت: اسرائیل منافع روسیه در سوریه را مورد توجه قرار می‌دهد و امیدوار است که روسیه نیز منافع اسرائیل در زمینه‌های امنیتی را در نظر بگیرد.

لیبرمن گفت: میان ارتش اسرائیل و یگان‌های روسی مستقر در سوریه تماس‌های تلفنی زیادی برقرار است و ما همواره به منافع روسیه در سوریه اهمیت می‌دهیم و امیدواریم که روسیه نیز منافع امنیتی اسرائیل را مورد توجه قرار دهد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر