کد خبر: 43356
A

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این‌که محدودیت‌ها اثری بر ملت ایران ندارد،گفت: موفقیت صنایع بزرگ کشور نظیر چادرملو نشان از قدرت ایران در برابر تحریم‌هاست.

حجت‌الاسلام علی‌اکبر ناطق نوری در حاشیه بازدید از مجتمع صنعتی و معدنی چادرملو اردکان اظهار کرد: تأسیس چندبخش مهم این کارخانه در دوره تحریم‌ها انجام شده که دارای پیام‌هایی برای دوستان و دشمنان انقلاب است .

وی افزود: یکی از این پیام‌ها این است که با تحریم‌ها می‌توان از مشکلات عبور کرد و ما را مصمم‌تر می‌کند و نشان می‌دهد که محدودیت‌ها اثری بر ملت ما ندارد .

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام پیام ایجاد این مجموعه را در زمینه آلودگی مهم ارزیابی کرد و گفت: در این مجموعه همت شده است تا کم‌ترین آلایندگی زیست‌محیطی در این کارخانجات به‌وجود آید و با احداث نیروگاه سیکل ترکیبی باعث تأمین برق و کاهش مصرف انرژی نیز گردیده است .

ناطق نوری در ادامه با تأکید بر بحران آب در کشور بویژه استان یزد تصریح کرد: مدیران این مجتمع عظیم با تکنولوژی‌های پیشرفته برای کاهش مصرف آب و نیز استفاده از مصرف پساب فاضلاب شهری تلاش کردند و در این مسیر همچنین با انتقال آب خلیج فارس، مصرف آب فعلی را کاهش دهند .

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به اشتغال‌زایی مجتمع صنعتی و معدنی چادرملو اشاره کرد و گفت: این مجموعه باعث اشتغال فراوان در منطقه شده و امیدواریم با توسعه این طرح‌ها، بخشی از مشکلات کشور در حوزه اشتغال‌زایی مرتفع شود ./ایسنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر