کد خبر: 43397
A

امضای او شب گذشته بار دیگر پس از خروج از برجام مورد توجه کاربران در شبکه های مجازی قرار گرفت.

به گزارش دیده بان ایران؛ پس از به قدرت رسیدن دونالد ترامپ بسیاری از رفتار و حرکت های او مورد توجه رسانه های دنیا قرار گرفته است که یکی از این موارد نوع امضای به خصوص اوست. امضای او شب گذشته بار دیگر پس از خروج از برجام مورد توجه کاربران در شبکه های مجازی قرار گرفت.

دست خط و امضا، دو مورد مهمی هستند که به خوبی شخصیت و ویژگی های درونی یک فرد را نشان می دهند و خط شناسان می توانند از این موضوع، برای شناخت بهتر افراد مختلف استفاده کنند. به همین دلیل است که آقای ترامپ یکی از قویترین امضاها در جهان را در اختیار دارد.

flat800x800075f-u2-w700

«تریسی تراسل» یکی از اعضای موسسه خط شناسی بریتانیا، امضای رئیس جمهور آینده ایالات متحده را مورد بررسی قرار داده تا برخی از ویژگی های درونی وی را شناسایی کند. درشت نوشتن، شیب عمودی زیاد و بلند بودن حروف، تمام نشانه های شخصیتی ترامپ را برملا می کنند. خانم تراسل در این رابطه می گوید: “امضای وی، جاه طلبی های زیاد، پویایی، شجاعت و نترس بودن ترامپ را نشان می دهد. او تشنه قدرت است و عزم و اراده زیادی برای رسیدن به آن دارد.”

trumpmuslims-w700

این کارشناس اعتقاد دارد که ژست های رسانه ای ترامپ، علاوه بر نشان دادن طبیعت قدرتمند، رویکرد محافظه کارانه به خصوص در قبال خانواده اش را به خوبی نشان می دهند. بر اساس تجزیه و تحلیل های انجام گرفته، چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا چندان شنونده خوبی نیست و به سختی می توان با آن مذاکره نمود. وی با صریح و قدرتمندانه سخن گفتن، برتری خودش را تثبیت می کند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر