کد خبر: 43890
A

سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی گفت: طبق اظهارات وزیر اطلاعات هیچ یک از مسئولان کشورمان دو تابعیتی نیستند.

به گزارش دیده بان ایران؛ مهرداد لاهوتی سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی با اشاره به اینکه حضور حجت الاسلام علوی وزیر اطلاعات در جلسه صبح امروز این فراکسیون، اظهار کرد: در وهله اول درباره موضوع دو تابعیتی‌ها بحث شد که وزیر اطلاعات پاسخ داد که برای 210 نفر از مسئولان از وزارت اطلاعات استعلام شد و درباره 101 نفر هم شائبه دو تابعیتی بودن وجود داشت.

 

وی افزود: وزیر اطلاعات در این جلسه تأکید کرد که هیچ یک از مسئولان ما دو تابعیتی نیستند و حتی آن 101 مسئولی هم که درباره دو تابعیتی آنها شائبه وجود داشت، تأیید نکردیم.

لاهوتی تصریح کرد: همچنین در این جلسه وزیر اطلاعات گزارشی درباره گروه تروریستی داعش ارائه کرد و گفت که داعش دیگر هیچ سرزمینی را در اختیار خود ندارد و صرفا به صورت جزیره‌ای در جاهای مختلف دنیا حضور دارند.

سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی با بیان اینکه وزیر اطلاعات نگرانی‌هایی درباره افزایش قاچاق کالا مطرح کرد و اعتقاد داشته باید این وضع ساماندهی شود، گفت: همچنین حجت الاسلام علوی بیان کرد که برای برخورد با مفاسد اقتصادی باید حمایت بیشتری از سرمایه گذاری شود تا افراد سرمایه‌های خود را از کشور خارج نکنند./باشگاه خبرنگاران جوان

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر