کد خبر: 43974
A

به گفته عضو هیئت‌ نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس، این هیئت به اظهارات اخیر نماینده کازرون درباره اتفاقات اخیر این شهر ورود می‌کند.

به گزارش دیده بان ایران؛ حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت‌ نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس  نسبت به اظهارات اخیر نماینده کازرون درباره اتفاقات اخیر این شهر، گفت: آقای رضازاده نماینده کازرون اظهاراتی مبنی بر منشأ اتفاقات اخیر در شهر کازرون مطرح کرده که سخنان او به درگیری‌ها دامن زده است.

وی افزود: اظهارات آقای رضازاده نماینده کازرون در مجلس که موجب ایجاد اختلافات بیشتر بین مردم و تشدید درگیری‌‌ها شد، در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس بررسی می‌شود.

عضو هیئت‌ نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس تصریح کرد: نمایندگان مجلس باید نسبت به هرگونه اظهارنظر، واکنش و یا صحبتی نسبت به سایرین حساسیت و دقت بیشتری داشته باشند، زیرا برداشت‌ها و سوء‌برداشت‌‌های متفاوتی از صحبت‌ها و مواضع آنها در مسائل مختلف صورت می‌گیرد.

گفتنی است روز گذشته، حسین رضازاده نماینده اصلاح‌طلب کازرون، ادعا کرده بود که اتفاقات این شهر از نماز جمعه شروع شده است. برخی رسانه‌ها، علت اتفاقات کازرون را تلاش نماینده این شهر برای جداکردن بخشی از شهرستان و تشکیل یک شهرستان جدید در کنار کازرون اعلام کرده‌اند./تسنیم

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر