کد خبر: 44365
A

حسن شمشادی خبرنگاری صدا و سیما که چند روز پیش تصاویری از وضعیت زندگی مردم در سیستان و بلوچستان منتشر کرد در آخرین پست اینستاگرامی سخنان دو نماینده زاهدان را در اینستاگرامش منتشر کرد.

به گزارش دیده بان ایران؛ حسن شمشادی خبرنگاری صدا و سیما که چند روز پیش تصاویری از وضعیت زندگی مردم در سیستان و بلوچستان منتشر کرد در آخرین پست اینستاگرامی سخنان دو نماینده زاهدان را در اینستاگرامش منتشر کرد:

دو نماینده از یک شهر در یک قاب

یک: علیم یارمحمدی، نماینده مردم زاهدان در مجلس گفت: ۷۵ درصد مردم استان سیستان و بلوچستان فقر غذایی دارند، مردم روستاهای این استان آب سالم برای خوردن ندارند، نان ندارند و به لحاظ معیشت از هر نظر که فکر کنید در شرایط نامطلوبی قرار دارند. .

حتی در خود شهر زاهدان نیز بالغ بر ۳۵۰ هزار نفر آب سالم لوله کشی ندارند و در خیلی از نقاط خود شهر نیز با تانکر آبرسانی می‌شود. .
خب وقتی مردم این استان از نظر تامین مواد غذایی از امنیت کامل برخوردار نیستند، هیچ بعید نیست که مردم رو به خوردن گوشت حیواناتی نظیر گربه و کلاغ بیاورند. حالا باز روستاهای بخش زابل نسبت به سایر روستاهای استان از وضعیت نسبتاً بهتری برخوردار هستند. برخی روستاهای جنوبی و حوالی چابهار و قصرقند وضعیتی به مراتب اسفبارتر از این دارند.

دو: حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان در تذکری در مجلس : خبرنگار ناآگاه و مغرض صداوسیما در صفحه شخصی خود به مردم غیور و مرزدار سیستان توهین کرده و مردم را به علت فقر در ماه مبارک رمضان به حرام‌خواری متهم کرده است .

از ریاست سازمان صدا و سیما می‌خواهیم رسماً از مردم استان عذرخواهی کرده و با این خبرنگار هتاک برخورد کند

پی نوشت : به نظر همه چیز گویا و مشخص است !

سخنان نمایندگان زاهدان درباره عکس های جنجالی حسن شمشادی

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر