کد خبر: 44556
A

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش دیده بان ایران، اکبر رنجبرزاده این تذکرات کتبی را به شرح زیر قرائت کرد. مجید کیان‌پور به وزیر جهاد کشاورزی: رسیدگی به وضعیت نهاده‌های کشاورزی و نحوه تامین آن و کنترل قیمت تمام شده ارز تخصیصی برای جلوگیری افزایش بی‌رویه قیمت نهاده‌های کشاورزی به ویژه در صنعت دامداری و مرغداری،‌ همچنین در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی: رسیدگی به وضعیت اراضی اختلافی کشاورزان با منابع طبیعی و ضرورت تعیین تکلیف در کمیته رفع تداخلات در شهرستان‌های درود.

جلیل مختار به رییس‌جمهور: چرا برای شوری آب شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان در این ماه مبارک رمضان اقدامی جدی صورت نمی‌گیرد؟ چرا برداشت حجم وسیع آب توسط نیشکر در این وضعیت بحرانی برخورد جدی نمی‌شود؟

احمد سالک به وزیر آموزش و پرورش: هر چه سریعتر نسبت به برخورد قانونی موضوع تاسف‌بار مدارس غرب تهران که باید گفت نتیجه عمل کردن به سند ۲۰۳۰ است اقدام شود.

سیدجواد ساداتی‌نژاد به وزیر جهاد کشاورزی: دلیل عدم تحویل گندم توسط سیلوی کاشان چیست؟

وحدتی به وزیر آموزش و پرورش: دستور رسیدگی فوری و برخورد قانونی و جدی با افراد خاطی که مشکلات اخلاقی در مدرسه‌ای در تهران سبب شدند، به وزیر راه و شهرسازی: رسیدگی فوری و جدی به مشکلات مطروحه رانندگان زحمت‌کش.

ولی داداشی به وزیر آموزش و پرورش: چرا با عدم نظارت کافی بر مدارس غیرانتفاعی زمینه فساد را آماده کرده‌اید؟ حادثه فساد در مدرسه غرب تهران باعث جریحه‌دار شدن قلب معلمین عزیز شده است. چرا با عدم نظارت به حیثیت معلمان ضربه می‌زنید؟

قرجه طیار به اتفاق ۹۰ نفر از نمایندگان به وزیر جهاد کشاورزی و وزیر صنعت، معدن و تجارت: حل مشکلات مرغداران یک ضرورت حقیقی و قطعی است.

امیر خجسته به رییس‌جمهور: لزوم توجه جدی به مطالبات جریان‌های دانشجویی کشور.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر