کد خبر: 44939
A

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی گفت: سلبریتی‌ها تاکنون درباره هزینه‌کرد کمک‌های مردمی به زلزله‌زدگان کرمانشاه گزارشی به مردم ارائه نداده‌اند.

به گزارش دیده بان ایران؛ حجت‌الاسلام سید جواد حسینی‌کیا نماینده مردم سنقر در مجلس با اشاره به جمع‌آوری کمک‌های مردمی از سوی برخی از سلبریتی‌ها برای کمک به مردم  زلزله‌زده کرمانشاه، گفت: در مواقع بحرانی که مردم آسیب‌دیده نیاز به کمک مردم دارند، اعتماد آنها باید به دستگاه‌های مربوطه باشد و نه به برخی از سلبریتی‌ها.

وی با بیان اینکه برخی از چهره‌های ورزشی، سینمایی و سیاسی پس از وقوع زلزله کرمانشاه اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی جهت رسیدگی به زلزله‌زدگان کردند، افزود: میلیارد‌ها تومان پول از سوی مردم به حساب این افراد واریز شده که متأسفانه تاکنون برخی از آنها حتی یک ریال از این پول‌ها را  برای زلزله‌زدگان هزینه نکرده‌اند و برخی نیز تنها میزان اندکی از این کمک‌ها را صرف آسیب‌دیدگان کرده‌اند.

نماینده مردم سنقر در مجلس با تأکید بر اینکه برخی از این سلبریتی‌ها با چنین اقداماتی به‌دنبال کار‌های سیاسی خودشان هستند، ادامه داد: قوه قضائیه به این موضوع ورود کرده و حساب برخی از این سلبریتی‌ها را مسدود کرده است.

حجت الاسلام حسینی‌کیا با ابراز اینکه برخی از این چهره‌ها که به این عرصه ورود کردند نمره چندان قابل قبولی نگرفته‌اند، تصریح کرد: لازم است تا قوه قضائیه به‌جد به این مسئله ورود کند و در این باره گزارشی به مردم ارائه بدهد تا مردم این چهره‌ها را بشناسند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، با تصریح به اینکه این سلبریتی‌ها تا کنون درباره‌هزینه کرد کمک‌های مردمی به زلزله‌زدگان غرب کشور گزارشی ارائه نداده‌اند، اظهار داشت: لذا لازم است تا این افراد به‌طور شفاف به مردم که به آنها اعتماد کردند درباره هزینه‌کرد‌های خود در این مناطق گزارشی بدهند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر