کد خبر: 44961
A

آیت‌الله یزدی رئیس جامعه مدرسین حوزه علیه قم طی تماسی با علی لاریجانی از رئیس مجلس و ۲ نماینده دیگر قم ذالنوری و فراهانی دعوت کردند تا در نشستی با حضور اعضای جامعه مدرسین درباره لایحه الحاق ایران به کنوانسیون تامین مالی تروریسم به بحث و تبادل نظر صورت گیرد. قرار است این نشست امشب (شنبه) همراه با افطاری در محل جامعه مدرسین حوزه علیه قم برگزار شود

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ، مردم و طلاب در اعتراض به بررسی لوایح مرتبط با FATF در مجلس، امروز شنبه 19 خرداد 97 در مقابل دفتر علی لاریجانی در قم تجمع کردند.

تجمع‌کنندگان با سر دادن شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» و با در دست داشتن دست‌نوشته‌هایی با این مضمون که تصویب لوایح 4 قلو در مجلس به ضرر ملت است، مخالفت خود را با تصویب لوایحی همچون الحاق به کنوانسیون پالرمو و ... در مجلس اعلام کردند.

در این تجمع حجت‌الاسلام غفاری فرد طی سخنانی ضمن بر شمردن آسیب‌ها و ضررها و زیان‌هایی که از تصویب این لوایح متوجه ملت می‌شود گفت که لایحه الحاق به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم نباید در مجلس تصویب شود.

دعوت تلفنی لاریجانی به نشست ویژه جامعه مدرسین 

آیت‌الله یزدی رئیس جامعه مدرسین حوزه علیه قم طی تماسی با  علی لاریجانی از رئیس مجلس و ۲ نماینده دیگر قم  ذالنوری و فراهانی دعوت کردند تا در نشستی با حضور اعضای جامعه مدرسین درباره لایحه الحاق ایران به کنوانسیون تامین مالی تروریسم به بحث و تبادل نظر صورت گیرد.

قرار است این نشست امشب (شنبه) همراه با افطاری در محل جامعه مدرسین حوزه علیه قم برگزار شود

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر