کد خبر: 45739
A

رئیس اسبق صداوسیما گفت: در حالی که همه دنیا به رفتار ترامپ اعتراض می‌کنند یک عده «راهبرد» گفت‌وگوی مجدد با ترامپ را تجویز می‌کنند و آن را تنها راه‌حل می‌دانند، بنابراین غرض آنها دلسوزی برای ملت نیست و تکمیل پازل آمریکاست.

به گزارش دیده بان ایران؛ عزت‌الله ضرغامی عضو شورای عالی فضای مجازی در گفت‌وگویی با اشاره به تسلیم‌نامه برخی اصلاح‌طلبان برای مذاکره با آمریکا اظهار داشت: من این نامه را همراه با امضاهای آن دیدم، تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که هیچ دلسوزی در این نامه وجود ندارد. 

ضرغامی تاکید کرد:‌ در این شرایط خاص این نامه و این نوع درخواست تکمیل سیاست ضدبشری ترامپ به خصوص در منطقه است آن هم درحالی که امروز همه دنیا در بی‌اعتمادی به ترامپ متحد هستند.

رئیس اسبق صداوسیما تصریح کرد: ترامپ خودش صریحاً می‌گوید به من اعتماد نکنید و او هر کجا گفت‌و‌گو می‌کند می‌گوید من راه را برای اینکه زیر تعهدات خود بزنم باز می‌گذارم.

وی خاطرنشان کرد: در حالی که همه دنیا به رفتار ترامپ اعتراض می‌کنند یک عده در داخل کشورمان به عنوان «راهبرد» گفت‌و‌گوی مجدد با ترامپ را تجویز می‌کنند و آن را تنها راه‌حل می‌دانند، بنابراین غرض آنها  دلسوزی برای ملت نیست و تکمیل پازل آمریکاست./فارس

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر