کد خبر: 46581
A

حجت‌الاسلام رهامی گفت: توانایی عبدالله نوری قطعی است اما نباید این مسئله منجر به ضعیف‌شدن جایگاه عارف شود.

به گزارش دیده بان ایران؛ حجت‌الاسلام محسن رهامی عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان درباره نظر اخیر کرباسچی مبنی بر جایگزینی "عبدالله نوری" به‌جای "عارف" در شورای سیاست‌گذاری و پارلمان اصلاحات، گفت: این نظر شخصی خودشان بوده و در شورای عالی سیاست‌گذاری چنین چیزی مطرح نیست.

وی افزود:‌ آقای عارف موقعیت خوبی دارد و آقای نوری هم انسان بزرگی از نظر سابقه است اما نباید اثبات یک نفر به نفی دیگری بینجامد. توانایی آقای نوری قطعی است اما نباید منجر به ضعیف شدن جایگاه عارف شود.

رهامی با بیان اینکه عارف در بخشی از نظام و نهادهای اصلی مثل مجمع تشخیص مصلحت و شورای انقلاب فرهنگی حضور دارد، اظهار داشت: حضور وی در مجلس به‌عنوان رئیس کمیسیون و رئیس فراکسیون مهم است. ما با دوستان صحبت کردیم به ایشان رأی بدهند رئیس کمیسیون آموزش شود و هرچه جایگاه عارف تقویت شود به تقویت جریان اصلاح‌طلبی منجر می‌شود.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب خاطرنشان کرد: نباید داشته‌هایمان را تضعیف کنیم و برای اثبات و تقویت عبدالله نوری نیز باید یک جایگاه برای وی تعریف کرد. متأسفانه احساس می‌شود دوستان مسئله‌شان شخصی است تا اینکه نظر اجماعی و جمعی بدهند./تسنیم

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر