کد خبر: 47779
A
سخنگوی وزارت کشور خبر داد :

سیاست جوانگرایى همواره مورد تاکید وزیر کشور بوده است و این مصوبه پس از سیر مراحل قانونى و با ابلاغ ریاست محترم جمهورى مانند سایر قوانین، در وزارت کشور اجرا خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ سید سلمان سامانى سخنگوى وزارت کشور با تاکید بر تحقق سیاست جوانگرایى دولت در وزارت کشور، از کاهش میانگین سنى استانداران و فرمانداران در دولت دوازدهم خبر داد و اظهارداشت: با توجه به تاکید ریاست محترم جمهورى و ضرورت جوانتر شدن بدنه مدیریت کشور، در یکسال گذشته، کاهش میانگین سنى مدیران یکى از رویکردهاى وزارت کشور در انتصابات بوده است به نحوى که با تغییر مدیریت  ٢٠٧ فرماندارى در سراسر کشور شاهد حضور بیشتر جوانان در جایگاه مدیریت عالى دولت در شهرستانها بوده ایم.

 

وى با استقبال از مصوبه جدید مجلس در خصوص منع بکارگیرى بازنشستگان افزود: سیاست جوانگرایى همواره مورد تاکید وزیر کشور بوده است و این مصوبه پس از سیر مراحل قانونى و با ابلاغ ریاست محترم جمهورى مانند سایر قوانین، در وزارت کشور اجرا خواهد شد.

 

قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس و هماهنگى استانها آرمانگرایى واقع بینانه را از مهمترین خصوصیات مدیران جوان کشور دانست و تصریح کرد: کشور ما هیچگاه از اعتماد به جوانان متضرر نشده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر