کد خبر: 48155
A

در جریان برگزاری دومین جلسه شورای مرکزی حزب بیداری اسلامی «علی شهاب الدین» به عنوان قائم مقام دبیرکل در امور اجرایی و «حامدزمانی» به عنوان سخنگوی این حزب انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران .، دومین جلسه شورای مرکزی حزب بیداری اسلامی شب گذشته (چهارشنبه 10 مرداد) به ریاست «فرید شهاب» دبیرکل برگزار شد.
در این جلسه اعضا به ادامه بررسی و اصلاح مواردی از اساسنامه پرداختند و سپس انتخاب قائم مقام دبیرکل در امور اجرایی و سخنگوی حزب در دستور کار قرارگرفت و «علی شهاب الدین» به عنوان قائم مقام دبیرکل در امور اجرایی و «حامدزمانی» نیز به عنوان سخنگوی این حزب انتخاب شدند.
بر اساس این گزارش، دومین کنگره حزب بیداری اسلامی(جامعه جوانان متحد اسلامی) 14 تیرماه سال جاری با حضور فعالان سیاسی برگزار شد و در جریان برگزاری این کنگره اعضای شورای مرکزی در دوره جدید انتخاب شدند.
این تشکل سیاسی اصولگرا که از سال 84 فعالیت خود را با عنوان جامعه جوانان متحد اسلامی آغاز کرده است در بیش از 20 استان کشور نمایندگی دارد و به گفته مسئولان، در آینده دفاتر نمایندگی خود را در مابقی استان‌های کشور دایر خواهند کرد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر