کد خبر: 48294
A

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام خبر از دستور کار خارج شدن سوالش از وزیر اقتصاد درباره حساب‌های قوه قضاییه گفت: لاریجانی در توجیه این اقدام خلاف قانون گفت که رییس قوه قضاییه گزارش حساب‌ها را می‌دهد.

به گزارش دیده بان ایران، محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در اینستاگرام خود از خارج شدن سوال خود از وزیر اقتصاد درباره حساب‌های سپرده قوه قضاییه از دستور کار مجلس خبر داد.

وی با اشاره به تصویری از یک اطلاعیه بر تابلوی اعلانات مجلس نوشت: اطلاعیه‌ای که امروز روی تابلوی مجلس قرار داشت! سوال صادقی از وزیر اقتصاد درباره حساب‌های سپرده قوه قضاییه بود که در دستور جلسه امروز قرار داشت اما برخلاف نص صریح آیین نامه داخلی مجلس از دستور خارج شد.

صادقی در توضیح افزود: لاریجانی در توجیه این اقدام خلاف قانون گفت که رییس قوه قضاییه گزارش حساب‌ها را می‌دهد.

گفتنی است امروز سوال محمود صادقی از وزیر اقتصاد و دارایی درباره حساب‌های قوه قضاییه در دستور کار مجلس قرار داشت. سوال علی مطهری از وزیر دادگستری درباره رفع حصر نیز یکی از موارد دستور جلسه امروز مجلس شورای اسلامی بوده است. بر اساس قرار قبلی، سوال صادقی می‌باید در ساعت ۱۰:۱۵ امروز، یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ مطرح می شد. وزیر اقتصاد هم با حضور در مجلس ۱۵ دقیقه فرصت پاسخگویی داشت. 

 

4e70e6cf-c12c-43e2-9b7a-6994c254bfc7

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر