کد خبر: 49542
A

رییس سازمان بسیج مستضعفین در پاسخ به درخواست اخیر رئیس‌جمهور مبنی بر این‌که « دولت را تنها نگذارید» گفت: شما اگر بخواهید تنها نیستید، راه را باز کنید ظرفیت بسیج در اختیار شماست.

به گزارش دیده بان ایران؛ سردار غلامحسین غیب پرور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی سخنانی در اجلاسیه شهدای اصناف، کارمندان و کارگری در استان البرز با اشاره به افزایش مشکلات اقتصادی مردم گفت: مشکلات اقتصادی جامعه فزونی یافته اما بین پاسداری از اصل انقلاب و انتقاد فرق است. مردم پای این انقلاب که ادامه قیام امام حسین (ع) است ایستاده‌اند و تردیدی نداشته و ندارند.

وی با اشاره به صحبت اخیر رییس‌جمهور مبنی بر این‌که "دولت را تنها نگذارید" گفت: بیش از یک سال است که به شما اعلام آمادگی و همکاری کرده، نامه زده و در تربیون‌های مختلف اعلام کرده‌ایم ولی پاسخی دریافت نکرده‌ایم.

وی افزود: شما اگر بخواهید تنها نیستید؛ فرهیختگان بسیج در اصناف، پزشکی و صنعت و اقشار مختلف بسیج در خدمت شما هستند اما راه بسته است، راه را باز کنید بسیج متعلق به نظام و نسخه شفابخش است. شما بخشی از توانایی بسیج را در عرصه سازندگی و در زلزله کرمانشاه دیده اید و مردم حلاوت خدمت رسانی بسیج را چشیده‌اند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در دو هفته گذشته بسیج به موضوع احتکار کالاهای اساسی ورود کرده و همه نتایج آن را دیدند اما هنوز مبارزه ادامه دارد و مسئولان باید تا رسیدن کالاهای احتکار شده به دست مردم تلاش خود را ادامه دهند.

وی در پایان ضمن «داعشی» خواندن احتکار کنندگان افزود: کسانی که کالاهای مورد نیاز مردم را احتکار می‌کنند همانند داعش هستند و به مردم رحم نمی‌کنند ولی در مقابل، اصناف و بازاریان ما غیرتمند و دلسوز مردم هستند و نقش خود را در به ثمررساندن انقلاب اسلامی و کمک به دفاع مقدس به خوبی ایفا کردند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر