کد خبر: 49676
A

یک عضو کمیسوین اقتصادی در تذکر شفاهی مجلس گفت: زمانی که آقای روحانی نطق داشتند از موضوع مربوطه دو سه مرتبه خارج شده، به سوالات پاسخ نداده و موضوع انحرافی مطرح کردند. درخواست ما این است که به این مساله رسیدگی شود.

به گزارش دیده بان ایران؛ ناصر موسوی لارگانی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در تذکر شفاهی جلسه امروز مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک عید قربان و غدیر به نمایندگان و مردم خطاب به پزشکیان اظهار کرد: جناب آقای دکتر شما قسم خوردید که به آیین نامه عمل کنید. زمانی که آقای رئیس جمهور نطق  داشتند از موضوع مربوطه دو سه مرتبه خارج شده، به سوالات پاسخ نداده و موضوع انحرافی مطرح کردند.

موسوی لالگانی ادامه داد: جا داشت آقای لاریجانی به ایشان تذکر دهند. ادبیات آقای رئیس جمهور نسبت به مجلس از بالا به پایین بود؛ حقیقتا این در شأن مردم ایران و نمایندگان عزیز نیست.

وی افزود: آمارهای بسیار دور از ذهن آقای روحانی در موضوعات اقتصادی بخصوص اشتغال، در این ایام عید بیشتر باعث تلطیف روح و شادی مردم شد؛ چون بیشتر جنبه‌ی طنز داشت تا واقعیت.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خطاب به روحانی گفت: در هر ماه در سال حداقل 10 هزار نفر بیکار شدند. دیگر وقت تبلیغات و انتخابات و شعار گذشته است. شما فقط چهار سال از عملکرد دولت قبل انتقاد کردید. ظاهرا در این چهار سال می‌خواهید بگویید چنین باید کرد و چنان باید بشود. این رفتار با کسی که رای مردم را داشته جور در نمی‌آید.

موسوی لارگانی در پایان تذکر اظهار  کرد: قاچاق، واردات کشور را بیچاره کرده و پدر تولید را درآورده است. منابع مختلف در کشور ما این مطلب که قاچاق باعث بیکاری شده را بارها بارها بیان کردند. درخواست ما این است که  به این مساله رسیدگی شود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر