کد خبر: 49889
A

ونزوئلا که عظیمترین ذخایر نفتی ثبت شده روی زمین را دارد در پنج‌ سال گذشته با چنان بحران اقتصادی هولناکی روبرو شده است که مردمش حتی نمی‌توانند به آسانی برای خود خوراک تهیه کنند.قفسه‌های سوپرمارکت‌ها خالی است و آمار جرم و جنایت پیوسته رکورد‌های تازه‌ای را در این کشور ثبت می‌کند و شهروندان می‌ترسند که شب‌ها خانه خود را ترک کنند....

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ عضو هیات رئیسه مجلس گفت: هیات ۷ نفره «بررسی پاسخ‌های رئیس جمهور به نمایندگان مجلس» صبح فردا جهت بررسی موضوع، تشکیل جلسه می‌دهد.

 

احمد امیرآبادی فراهانی، نماینده مجلس از تشکیل جلسه تیم هفت نفره بررسی پاسخ های رئیس جمهور به نمایندگان مجلس، در ساعت ۶.۴۵ دقیقه صبح فردا یکشنبه ۱۱ شهریور ماه خبر داد و اظهارداشت: اعضای این هیات هفت نفره در نشست فردا با حضور تعدادی از سوال‌کنندگان از رئیس جمهور، پاسخ های آقای روحانی را بررسی و جمع‌بندی می‌کنند.

وی افزود: در این جلسه، با بررسی محتوایی پاسخ های رئیس جمهور، موارد استنکاف دولت از اجرای قانون مشخص شده و جهت ارجاع به قوه قضاییه، به هیات رئیسه اطلاع داده می‌شود.

عضو هیات رئیسه مجلس تصریح کرد: قاعدتا این گزارش باید به قوه قضاییه ارسال شود، اما برخی اعضای هیات رئیسه از جمله آقای لاریجانی برداشتی غیر از این، از آیین‌نامه مجلس دارند لذا باید موضوع در هیات رئیسه مطرح و بحث شود.

امیرآبادی فراهانی خاطرنشان کرد: در صورتی که هیات هفت نفره در جلسه فردا به جمع‌بندی برسد، جلسه دیگری نخواهند داشت اما در صورت نیمه‌کاره ماندن مباحث، این جلسات تکرار شده و در نهایت گزارش آن به هیات رئیسه ارائه می‌شود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر