کد خبر: 50340
A

رحیم پور ازغدی براثر خود بزرگ‌بینی همه مراجع را بی‌اثر می‌بیند و در سخنرانی‌های خود به آنها توهین می‌کند و می‌گوید در قم یک توضیح المسائل تولید نمی‌شود که به درد مردم بخورد.

روزنامه آرمان به نقل از سیدحسین موسوی تبریزی در باره حوادث قم نوشت:گ روه‌هایی وجود دارند که خیلی تندرو هستند و به بعضی جاها هم وابسته‌اند، از زمان احمدی‌نژاد هم وجود داشتند و در پشت پرده این موضوع رد پای آنها وجود دارد.

 دادستان کل کشور در دوران دفاع مقدس با تاکید براینکه برای تجمع فیضیه از قبل پیامک فرستاده شده بود و اطلاعیه هم صادر شده بوده است، تصریح کرد: زمانی در یک تجمع می‌بینیم افراد پلاکاردهای حاوی پیام‌های اعتراض‌آمیز به تعداد محدود به همراه دارند که نمونه‌های آن را در راهپیمایی‌های مردم در روز ۲۲ بهمن می‌بینیم.

وی یادآور شد: من در راهپیمایی روز قدس در راهپیمایی حوزه علمیه قم شرکت کردم، اما بسیار روشن و واضح بود که عده زیادی حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ نفر به طور هماهنگ شده شعارهایی را در خصوص FATF که قرار بود در مجلس مطرح شود، آماده کرده بودند و بعد هم به عنوان اعتراض جلوی در خانه آقای لاریجانی تجمع کردند، درواقع تعداد ۲۰۰ تا ۳۰۰ تابلو آماده شده بود و به دست افرادی سپرده شده بود که به این حواشی بپردازند.

آیت‌ا... موسوی تبریزی اظهارکرد:  فیلم سخنرانی فردی را که در تلویزیون همیشه دیده می‌شود و در شورای انقلاب فرهنگی هم حضور دارد و از قدیم هم روی این فرد شناخت دارم، برای من فرستاده‌اند. این فرد قبل از انقلاب با آیت‌ا... خامنه‌ای زاویه داشت و بعد از مدتی چهره‌ای دیگر از خود نشان داد. وی افزود: فردی که به آن اشاره کردم براثر خود بزرگ‌بینی همه مراجع را بی‌اثر می‌بیند و در سخنرانی‌های خود به آنها توهین می‌کند و می‌گوید در قم یک توضیح المسائل تولید نمی‌شود که به درد مردم بخورد. اگر این حرف را کسی که با حکومت، نظام یا برخی نهادها مخالف بود می‌گفت صبح فردا علیه او راهپیمایی راه می‌افتاد و تمام ائمه جمعه علیه او سخن می‌گفتند. در واقع رسانه‌های خارجی هم تا به حال اینطور در خصوص مراجع سخن نگفته بودند. وی افزود: مگر بدون هماهنگی می‌توان یک تجمع حتی ۱۰ نفره در فیضیه یا دارالشفا تشکیل داد؟ روحانی هم بدون هماهنگی نمی‌تواند به فیضیه بیاید چه برسد به تجمع. بنابراین من معتقدم دست‌هایی در کار است و متاسفانه تا حوزه هم رسیده است، این افراد همان افرادی هستند که در جاهای دیگر هم شعار می‌دهند و مدرسه‌ای را هم در کرج تخریب کردند و علیه ریشه‌های نظام که دین و روحانیت است، تلاش می‌کنند. وی افزود: من درحال حاضر می‌دانم برخی از کسانی که پشت پرده این تجمعات هستند چه کسانی بودند، اما مسئول مطرح کردن آن من نیستم.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

  • علی

    حداقل کمی به سن رحیمپور فکر می کرد بعد این حرف رو می زد

ارسال نظر