کد خبر: 50696
A

یک عضو حزب موتلفه در پاسخ به این سوال که آیا این حزب در استان خراسان رضوی با آقای رئیسی هم جلسه‌ای دارد یا خیر؟، گفت: نه، آقای رئیسی کار آستان قدس را انجام می‌دهد و کار سیاسی خیلی ارتباطی با آستان قدس ندارد ولی با نماینده ولی فقیه دیدارهایی داشتیم.

به گزارش دیده بان ایران؛ حمیدرضا ترقی به عنوان رئیس حزب موتلفه در استان خراسان رضوی درباره برنامه‌ها و اهداف حزب موتلفه گفت: تلاش در جهت ایجاد وحدت و انسجام در بین نیروهای اصولگرا، استفاده از ظرفیت استان‌ها برای پرورش نیروهای انقلابی و کادرسازی و گسترش آموزش‌های سیاسی در اقشار مختلف از جمله‌ برنامه‌های حزب موتلفه اسلامی و به صورت خاص در استان خراسان رضوی است.

وی با بیان اینکه حرب موتلفه اسلامی با همه قشرها ارتباط دارد و متعلق به یک قشر خاص نیست، تاکید کرد: اینکه ما بتوانیم متناسب با هر قشر آموزش‌های ویژه‌ای را داشته باشیم و از یک قشر برای سازماندهی حزب کادرسازی کنیم، این توسعه سازماندهی جزو اولویت‌های ما است.

ترقی در پاسخ به این سوال که آیا حزب موتلفه در استان خراسان رضوی با آقای رئیسی هم جلسه‌ای دارد یا خیر؟، گفت: نه، آقای رئیسی کار آستان قدس را انجام می‌دهد و کار سیاسی خیلی ارتباطی با آستان قدس ندارد ولی با نماینده ولی فقیه دیدارهایی داشتیم./ایلنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر