کد خبر: 5083
A

عضو فراکسیون امید: فکر می‌کنم یا اکثریت آنها به کابینه دولت وارد شوند، اکثریت یعنی دو نفر از آنها و به اتفاق یعنی سه نفر وزیر پیشنهادی رای بیاورند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، محسن علیجانی نسبت به تغییرات کابینه دولت یازدهم گفت: قرار است وزرا فردا (سه‌شنبه) برای رای اعتماد به مجلس بیایند و برنامه‌هایشان را ارائه دهند نمایندگان مجلس در حال بررسی برنامه‌ها و پیشنهادات آنها هستند.

وی افزود: در فراکسیون امید نیز صحبت‌ها و برنامه‌هایی شده اما هنوز جمع بندی انجام نشده است. نماینده مردم تهران در مجلس افزود:‌ پیش بینی بنده این است که صرف نظر از ضرورت و تغییرات کابینه، رئیس‌جمهور تشخیص دادند که این تغییرات انجام شود و مجلس هم در حال بررسی است.

این عضو فراکسیون امید مجلس گفت:‌ فکر می‌کنم یا اکثریت آنها به کابینه دولت وارد شوند، اکثریت یعنی دو نفر از آنها و به اتفاق یعنی سه نفر وزیر پیشنهادی رای بیاورند.

علیجانی ادامه داد: ممکن است یکی از وزرا  رای نیاورد مگر اینکه در روز رای اعتماد بتواند دغدغه‌های نمایندگان را برطرف کند.

وی در پایان اظهار کرد: فراکسیون امید نظرش بر این بود که دولت عجله نکند. الان هم تا حدود زیادی اتفاق نظر وجود دارد اما بهتر است که وزرا در فرصت باقی مانده گفت‌وگوهایی با نماینده داشته باشند و امید می‌رود که بتوانند رای لازم را به دست آورند.

منبع: ایسنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر