کد خبر: 50951
A
سخنگوی حزب بیداری اسلامی:

حامد زمانی سخنگو حزب بیداری اسلامی :‌ تروریست ها و حامیان آنان بدانند با این اتفاق نمی‌توانند لطمه‌ای به اقتدار ایران اسلامی در مسائل دفاعی و امنیتی وارد کنند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ حامد زمانی سخنگوی حزب بیداری اسلامی در گفت‌و‌گو با فارس ، درباره حادثه تروریستی امروز در اهواز اظهار داشت:‌ کارگردانان حادثه اهواز کسانی هستند که همواره حامی تروریست‌ها بوده‌اند و ایران را به دلیل مبارزه با تروریسم محکوم کرده‌اند، در این راستا باید از مثلث شوم" عربستان، آمریکا و رژیم صهیونیستی" نام برد.

وی افزود: تروریست ها تلاش کردند با این حادثه تلخ، سایه اقتدار دفاعی جمهور اسلامی ایران که در رزمایش نیروهای مسلح به نمایش درآمد، کنار گذاشته شود اما سخت در اشتباه هستند چرا که رژه امسال نیز همانند ادوار گذشته حامل پیام اقتدار ایران در حوزه دفاعی بود براین اساس تروریست ها و حامیان آنان بدانند با این اتفاق نمی‌توانند لطمه‌ای به اقتدار ایران اسلامی در مسائل دفاعی و امنیتی وارد کنند ضمن آنکه سربازان ملت در زمان معیین پاسخ کوبنده‌ای به تروریست‌ها و سرمداران آنها خواهند داد؛ گویا فراموش کردند سپاه اخیرا چه پاسخی به حزب کومله داد.

سخنگوی حزب بیداری اسلامی معتقد است که حادثه تروریستی اهواز نشان داد که وحدت و همدلی مردم به خصوص مردم اهواز برای دشمنان ملت سنگین تمام می‌شود چون در سایه این وحدت و همگرایی خواب آنها هیچگاه تعبیر نخواهد شد بنابراین پس از بروز این حادثه، رسانه‌های اپوزیسیون آن را به تجزیه‌طلبی در اهواز ربط دادند، هدف آنها همین است می‌خواهند با تجزبه طلبی بر طبل انشعاب و اختلاف بکوبند و مثلث سه گانه هم اتاق های فکر خود فعال کرده بود تا بتواند از این طریق مشکلاتی برای ایران و ایرانی بوجود آورد.

زمانی ادامه داد:‌ صد البته مشخص بود حمایت ایران از مقاومت بخصوص در عراق، سوریه سدی محکم برای گروهگ تروریستی داعش بود به همین جهت گمان می‌بردند با تجویز نسخه‌ای در اهواز می‌توانند پیامی به ایران بدهند تا از مقاومت دست بردارد، این در حالی است که مسئولان اجرایی به ویژه مسئولان بلند پایه جمهوری اسلامی ایران بارها و بارها دیدگاه ایران در قبال مقاومت را اعلام کرده‌اند به هیمن جهت باید جنایت‌های تروریست‌ها در عراق و سوریه باردیگر مرور شود تا پازلی که آنها در اهواز ترسیم کرده بودند تکمیل شود.

وی اضافه کرد:‌ این جنایت تروریستی ادامه جنایات تجویز نسخه آنها در منطقه بود، می‌خواستند و می‌خواهند این ناامنی‌ها از عراق و سوریه به ایران برسانند اما نمی‌دانند اینجا«ایران» است، ایران جایی نیست که بتوانند نسخه‌های تجویزی خود را در آنجا پیاده و اجرایی کنند.

سخنگوی حزب بیداری اسلامی تاکید کرد: این اقدامات نشان می‌دهد مقابله با تروریسم باید در سرزمین‌های منشأ ترور و به ویژه مناطقی که آمریکا به دنبال تسلط بر آنهاست صورت گیرد.

زمانی گفت: انتظار می‌رود رئیس جمهور محترم که اول مهرماه عازم نیویورک می‌شود در مجمع عمومی سازمان ملل با صدای بلند واکنش ایران را در قبال حادثه تروریستی بیان کنند و در دیدار با روسای جمهور کشورهای غربی به خصوص پاریس در قبال حمایت آنها از گروهک‌های ترویستی واکنش نشان دهند. فرانسه یکی از این کشورها است. امروز مقر اصلی منافقین در پاریس بوده و هر سال با پشتوانه امنیتی، اطلاعاتی و خدمات مدیریتی، اجلاس منافقین با فراخوان از عوامل اصلی داعش، وهابی از آل سعود و تمام عناصر ضد انقلاب در پاریس برگزار می‌شود و برای فتنه علیه جمهوری اسلامی رایزنی می‌کنند.

وی در پایان گفت:‌ این اولین حادثه تروریستی در ایران نبوده، در دهه ۶۰ اتفاقات بسیار دردناکی در داخل کشور رخ داد، بسیاری از مسئولان و چهره های شاخص ترور شدند، منافقین با حضور در خیابان عوام را به رگبار می بستند اما مردم ایران با مقاومت و ایستادگی از ناامنی هایی که دشمنان برای آنها طراحی کرده بودند عبور کردند و این بار آروزی خود را برای ناامنی در ایران به گور خواهند برد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر