کد خبر: 51224
A
یک منبع آگاه به دیده بان ایران خبر داد؛

به دنبال انتشار خبر استعفای محمد شریعتمداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت خبرگزاری ایلنا وابسته به حزب کار در گزارشی مدعی شد بر اساس شنیده ها در مجلس محمد شریعتمداری پس از استعفا به عنوان وزیر کار، رفاه و تامین اجتماعی به مجلس معرفی خواهد شد. دیده بان ایران به بررسی صحت و سقم این گمانه زنی پرداخت، حسینی کیا عضو کمیسیون صنایع مجلس به دیده بان ایران گفت: من خبری در مورد جابه جایی ایشان به وزارت کار نشنیده ام طبعا آقای شریعتمداری باید قبل از هر چیز به مجلس و دستگاه های نظارتی در خصوص عملکرد وزارت صمت و تخلفات رخ داده در دوران مسئولیت شان پاسخگو باشد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ به دنبال انتشار خبر استعفای  محمد شریعتمداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت خبرگزاری ایلنا وابسته به حزب کار در گزارشی مدعی شد بر اساس شنیده ها در مجلس محمد شریعتمداری پس از استعفا به عنوان وزیر کار، رفاه و تامین اجتماعی به مجلس معرفی خواهد شد. دیده بان ایران به بررسی صحت و سقم این گمانه زنی پرداخت، حسینی کیا عضو کمیسیون صنایع مجلس به دیده بان ایران گفت: من خبری در مورد جابه جایی ایشان به وزارت کار نشنیده ام طبعا آقای شریعتمداری باید قبل از هر چیز  به مجلس و دستگاه های نظارتی در خصوص عملکرد وزارت صمت و تخلفات رخ داده در دوران مسئولیت شان پاسخگو باشد. 

 

یک منبع آگاه در دولت نیزدر گفت و گو با دیده بان ایران  قبول استعفا یا برکناری شریعتمداری رد یا تایید نکرد. اما در خصوص معرفی ایشان به عنوان وزیر کار گفت: این شایعه ای که توسط تعدادی  نمایندگان مجلس و رسانه ها  مطرح شده و اساس واقعیت ندارد رئیس جمهور ایشان را به عنوان وزیر کار به مجلس معرفی نخواهد کرد. 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر