کد خبر: 51415
A

«دیدار سید محمد خاتمی با ملک عبدالله در سال 88 برای کسب اجازه»؛ گویی برای کریمی قدوسی طرح چنین ادعایی اصلاً نیاز به سند و مدرک ندارد

«دیدار سید محمد خاتمی با ملک عبدالله در سال 88 برای کسب اجازه»؛ گویی برای کریمی قدوسی طرح چنین ادعایی اصلاً نیاز به سند و مدرک ندارد. او در توئیتر خود ادعایی عجیب را مطرح کرد که به این شرح بود: «محمد خاتمی یکی ازمهره‌های برجسته فتنه ۸۸، درآن ایام جهت جلب حمایت سعودی برای نامزدی میرحسین به ریاض می‌رود و با ملک‌عبدالله دیدار می‌کند.

سفر رئیس دولت اصلاحات به عربستان ؟

درآن جلسه عبدالله خطاب به خاتمی می‌گوید: چرا ایران در منطقه وکشورهای عربی فعال است، می‌خواهید دستور بدهم ایران را روی سرتان خراب کنند؟» اما ماجرا در توئیت دوم کریمی قدوسی جالب تر می‌شود، جایی که او درباره واکنش رئیس جمهوری اسبق کشورمان این گونه می‌نویسد: «خاتمی در پاسخ می‌گوید: اعلی‌حضرتا، در صورت رأی آوردن ما، از هرکجا که امر بفرمایید خارج می‌شویم...»

نماینده نزدیک به جبهه پایداری در ادامه هم نتیجه می‌گیرد: «چنین مواضع بزدلانه‌ای باعث جرأت بخشی به گروهک‌های تروریستی شده است.»

کریمی قدوسی؛ مرد ادعاهای بدون سند

واکنش آشنا به حرف های بی سند قدوسی

حسام‌الدین آشنا، مشاور رئیس جمهوری از جمله کسانی است که به نوشته کریمی قدوسی واکنش نشان داده و در کامنتی برای او نوشته است: «لطفاً مستندات غیر کیهانی خود را ارائه فرمایید.»

واکنش علیرضا رحیمی 

همین‌طور علیرضا رحیمی نماینده تهران هم در دو توئیت به این موضوع واکنش نشان داد. او ابتدا نوشت که «به امید روزی که دروغ پرهزینه و دروغگو رسوا شود.» و سپس در نوشته‌ای طعنه‌آمیز خطاب به کریمی قدوسی آورد: «عده‌ای در گزارش از جلساتی که در آن حضور ندارند حرفه‌ای شده‌اند. اول جلسه دکتر ظریف با کمیسیون امنیت و الان دیدار رسمی ۲۰ سال پیش سران دو کشور.
دروغ و شائبه‌سازی هم اعتیاد می‌آورد. هنری اگر دارید از جلساتی که در آن حضور دارید گزارش دهید.»
عده زیادی از کاربران عادی فضای مجازی هم توئیت بدون سند کریمی قدوسی و خصوصاً جایی که مدعی شده سید محمد خاتمی پادشاه سابق عربستان را با لفظ «اعلی حضرتا» خطاب کرده، مورد تمسخر قرار داده‌اند.
درهمین حال برخی از کاربران هم این جمله کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان در تیرماه را یادآور شده‌اند که «اگر کسی دروغگو باشد عدم التزام به اسلام محسوب می‌شود»؛ چیزی که می‌تواند ناظر به ارائه نکردن سند و فکت دقیق از سوی کریمی قدوسی برای اثبات ادعایش باشد./ایران

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر