کد خبر: 51645
A
عضو هیئت رییسه مجلس:

عضو هیئت رییسه مجلس، گفت: کمیسیون صنایع و معادن و عمران باید نظرات خود را درباره استیضاح دو وزیر صنعت، معدن و تجارت و راه و شهرسازی تا هفته آینده به هیئت رییسه ارسال کنند

به گزارش دیده بان ایران؛ علی اصغر یوسف نژاد با اشاره به تقدیم استیضاح دو وزیر به هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی، گفت: براساس روالی که وجود دارد کمیسیون صنایع و معادن و عمران باید نظرات خود را درباره استیضاح دو وزیر صنعت، معدن و تجارت و راه و شهرسازی تا هفته آینده به هیئت رییسه ارسال کنند، بنابراین باید استیضاح را در دستورکار نشست هفته آتی خود قرار دهند.

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی، افزود: براساس ماده 218 آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی اگر تعداد نمایندگان باقیمانده برای استیضاح بیش از 10 نفر باشد استیضاح در صحن علنی اعلام وصول می شود.

تفکیک سه وزرارتخانه صنعت، راه و تعاون منتفی است

وی با اشاره به طرح تفکیک سه وزارتخانه در مجلس، ادامه داد: با توجه به رای استمزاجی نمایندگان در نشست غیرعلنی امروز مجلس شورای اسلامی فعلا تفکیک سه وزرارتخانه صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی منتفی است.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، درباره احتمال جابجایی وزرای کنونی، تصریح کرد: جابجایی وزرا به سیاست ها و نظر دولت بستگی دارد و ممکن است رییس جمهور وزرای کنونی را در بخش دیگری معرفی کند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر