کد خبر: 5197
A
مجتبی ذوالنور نماینده مخالف صالحی امیری:

نماینده مردم قم در مجلس دهم گفت: صالحی امیری سال ۸۸ نامه‌ای به محسنی اژه‌ای وزیر اطلاعات نوشتند که این نامه در پی نامه دکتر معین بوده است. ایشان ابتدا نامه را منکر شدند. بعد گفتند آن نامه تعرضی بر ولایت و نظام نبوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور در مخالفت با سیدرضا صالحی امیری وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه نوبت بعدازظهر گفت: دوستان گفته‌اند یک برگ حکمی علیه برخی افراد وجود ندارد. منطق باید یکسان باشد و نمی‌توان یک بام و دو هوا صحبت کرد. برخی می‌گویند اگر وزیر نیاید، وزارتخانه فشل می شود. چه کسی گفته اگر معرفی نشود، وزارتخانه باز می‌ماند. خب رییس جمهور یک نفر دیگر را معرفی کند. این منطق درستی نیست. عزیزان دیگری گفتند تغییر نشانه ولایت‌مداری است اما کراراً مقام معظم رهبری همچنان بر اولویت معیشت تاکید کرده‌اند، پس ولایت درجاتی دارد. اگر در ایجاد بهبود کشور اقدام کنیم، منافاتی با ولایت‌پذیری ندارد.

نماینده مردم قم در مجلس دهم اضافه کرد: برخی عزیزان می‌گویند گذشته افراد چنین است؛ خدا جزای خیر بدهد و بنده نفی گذشته نمی‌کنم  و تقدیر هم می‌کنم اما امام فرمودند میزان حال فعلی افراد است و اگر چیزی گفته می‌شود نفی گذشته و ناسپاسی عزیزان نیست.

ذوالنور گفت: به آقای صالحی امیری هم گفتم آقای صالحی امیری سال ۸۸ نامه‌ای به محسنی اژه‌ای وزیر اطلاعات نوشتند که این نامه در پی نامه دکتر معین بوده است. ایشان ابتدا نامه را منکر شدند. بعد گفتند آن نامه تعرضی بر ولایت و نظام نبوده است.

اگر به عنوان مخالف صحبت نمی کردم از نظر دنیایی و روحی به نفعم بود. عزیزان صحبت کردند ممکن است برخی بگویند معرفی شده اند فیلترهای قانونی را طی کرده‌اند و میزان قانون است. 

برخی محکوم شدند که حتی یک برگ علیه آنها در هیچ دادگاهی حکم صادر نشده است. عزیزانی گفتند وزیر رای نیاورد سرپرست معرفی می شود. کجا گفته رییس جمهور لجبازی کند و وزیر معرفی نکند. دولت فردا وزیر معرفی کند و اشکالی هم ندارد. 
 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر