کد خبر: 5201
A
محمد آشوری:

نماینده مردم بندرعباس گفت: عملکرد آقای صالحی امیری در دوران مدیریت خود موفق بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، محمد آشوری تازیانی در موافقت با سیدرضا صالحی امیری وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد و اسلامی با تشکر از موافقان و مخالفان صالحی امیری که صحبت کردند، گفت: ما در چارچوب قانون باید اقدام کنیم، زیرا قانون ملاک اساسی کار ماست. ارائه اسنادی که هر مطلبی را اثبات کند، ملاک کار ماست.

او ادامه داد: در رای اعتماد، سه مولفه اساسی منطق ارزش‌گذاری و ارزیابی ماست، آقای نوروزی در چارچوب نقد برنامه حرکت کردند، برخی هم در مسائل شخصی حرف زدند اما عملکرد کسی سخن نگفت. اگر کسی را در جایگاهی قرار است بگذاریم و رای اعتماد و عدم اعتماد بدهیم، ضرورت دارد به عملکرد فرد توجه شود.

نماینده مردم بندرعباس گفت: آقای قاضی‌زاده گفتند حال فرهنگ خراب است، سوال این است چرا خراب است؟ همه دغدغه مشترک داریم، در حوزه فرهنگ همه دچار فرافکنی هستیم و می‌دانیم فرهنگ منحصر به یک وزارتخانه نیست. تلاش کنیم در جهت رفع دغذغه‌های اساسی که توسط رهبری بیان شده، عمل کنیم.


آقای ذوالنور اشاره داشتند به نامه ای که مطرح شده است. در دوره قبل صالحی نامزد وزارت ورزش بودند. آقای نادران راجع به شبهاتی که مطرح شده بود حرف زدیم. من هم مانند دوستان این اسناد را دارم.  در این حوزه یک سوال مطرح است. ایشان در آخر شبه ای مطرح کردند که سندی برای آن نداشتند. ما برای دنیای آقای صالحی آخرت خود را نخواهیم داد. همه ما فرمایشات رهبری در حوزه فتنه در دستور کار قرار داده ایم. در کنار این سند، سندی هست که باید در کنار آن با هم توجه شود. از وزارت اطلاعات استعلام کردم. 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر