کد خبر: 5210
A
در حاشیه جلسه رای اعتماد؛

علی لاریجانی گفت: شب نامه توزیع نشد، اما دستان نمایندگان چیز دیگری را نشان می داد زیرا به محض آنکه علی لاریجانی این موضوع را بیان کرد نمایندگان زن، نامه هایی را که توزیع شده بود و نسخه هایی که در اختیار آنها قرار گرفته بود را به نشانه تکذیب حرف لاریجانی بالا گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، در نوبت صبح جلسه علنی امروز مجلس صحبت هایی در مورد توزیع شب نامه در صحن بهارستان به گوش رسید که این موضوع موجب شد تعدادی از نمایندگان نسبت به آن واکنش نشان دهند. 

در نوبت بعد از ظهر به نظر می رسید ماجرای انتشار شب نامه همچنان ادامه  دارد که بعد از صحبت های صالحی امیری مصطفی کواکبیان بار دیگر تذکری نسبت به آن به هیات رئیسه داد. 

علی لاریجانی که از صبح ریاست مجلس را به عهده دارد، خطاب به کواکبیان گفت: چنین نامه ای توزیع نشده و جلوی توزیع آن گرفته شده است. پیش از این افرادی مثل آقای صادقی هم گفتند که ما هم بیان کردیم چیزی توزیع نشده است.

به محض آنکه علی لاریجانی این موضوع را بیان کرد نمایندگان زن، نامه هایی را که توزیع شده بود و نسخه هایی که در اختیار آنها قرار گرفته بود را به نشانه تکذیب حرف لاریجانی بالا گرفتند.

منبع: برنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر