کد خبر: 5219
A
دیده بان ایران گزارش می دهد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری دیده بان ایران؛ سه وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش از مجلس دهم رای اعتماد گرفتند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری دیده بان ایران؛ سه وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش از مجلس دهم رای اعتماد گرفتند. سلطانی فر ،وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان193 موافق صالحی امیری پیشنهادی فر هنگ 180 موافق .دانش اشتیانی  158موافق

 

حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز سه شنبه در جلسه بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی دولت در صحن علنی مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: امروز بنا دارم که خدمت نمایندگان محترم مجلس به تناسب ترمیم کابینه نکاتی را عرض کنم. اگرچه قبلاً دیدارهایی را با شما داشته ام، اما این اولین دیدار در خانه ملت و در حضور شما نمایندگان منتخب ملت ایران است.

وی افزود: به همه شما خسته نباشید عرض می کنم به خاطر حدود ۵ ماهی که در کار و تلاش در مجلس بودید و سپاسگزاری می کنم برای همکاری و هماهنگی بسیار خوبی که در مجلس دهم بین دولت و مجلس در طرح ها و لوایح وجود داشت.

روحانی خاطرنشان کرد: تردیدی ندارم هماهنگی و همفکری بیشتر به نفع مردم و خواست ملت ایران است.

رئیس جمهور تاکید کرد: دولت یازدهم در آغاز کار خود و شروع فعالیتش با مشکلات بزرگی روبرو بود که شاید بتوان نام آنها را بحران ها نامید. هیچ دولتی بعد از جنگ تحمیلی در آغاز کارش با تورم بیش از ۲۳ درصد مواجه نبوده است، در حالی که در آغاز دولت یازدهم کشور با تورم ۴۰ درصد روبرو بود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر