کد خبر: 52908
A

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد با اشاره به قطع مکرر آب انتقالی به این استان در ماه‌های اخیر، از مسئولان وزارت نیرو، شورای عالی امنیت ملی و مسئولان اصفهان خواست امنیت آب انتقالی به این استان را تأمین کنند.

به گزارش پایگاه  خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ آیت‌الله محمدرضا ناصری با بیان اینکه باید برای تعرض‌های مکرر به خط آب انتقالی استان چاره‌ای اساسی اندیشید، افزود: از مسئولان استان اصفهان تقاضا داریم که جلوی این تعارضات را بگیرند و افرادی که مسبب آن هستند را شناسایی کنند.

وی اظهار داشت: باید کسانی که در روز روشن با لودر، لوله آب را خراب می‌کنند و میلیاردها متر مکعب آب به هدر می‌دهند شناسایی شوند، اگر اصفهان نمی‌تواند امنیت آب انتقالی به یزد را فراهم کند ما با استقرار نیروهای استان، امنیت آن را تأمین می‌کنیم.

ناصری با بیان اینکه مسئله آب استان خیلی مهم است افزود: مسئولان استان به ویژه استاندار به صورت جدی پیگیر مسئله آب و امنیت آن هستند و چندین جلسه در این زمینه در تهران و استان برگزار شده و خودم هم دنبال می‌کنم.

وی اضافه کرد: مردم این خطبه بدانند که مسئولان استان این مسئله را به صورت مکرر پیگیر هستند و این طور نیست که حرکتی انجام نگیرد اما در این زمینه باید تصمیم جدی گرفته شود تا کدورتی بین مردم 2 استان پیش نیاید.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر