کد خبر: 53022
A

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: در معرفی وزیران پیشنهادی تلاش شده که گزینه‌هایی انتخاب شوند که تعامل آنها با مجلس خوب و رزومه کاری قوی داشته باشند؛ با توجه به این هر چهار گزینه پیشنهادی رای اعتماد از مجلس می‌گیرند.

به گزارش دیده بان ایران؛ سید محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر گفت: معرفی وزیران بحث مهمی است زیرا کابینه اکنون با چالش مواجه شده و حتی امور این وزارتخانه‌ها به تاخیر افتاده است، به ویژه آنکه این وزارتخانه‌ها بخش‌های مهم اقتصادی کشور هستند.
وی افزود: شریعتمداری نسبت به روزهای اول معرفی، وضعیت بهتری در مجلس دارد، نسبت به برخی وزیران نیز شناخت کافی نبود که با حضور آنان در کمیسیون‌های مجلس این شناخت حاصل شده است.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری روز یکشنبه، 29 مهرماه در نامه ای به هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، گزینه‌های پیشنهادی خود برای چهار وزارتخانه معرفی کرد.
بر این اساس، فرهاد دژپسند برای تصدی وزارت امور اقتصاد و دارایی، محمد شریعتمداری برای تصدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد اسلامی برای وزارت راه و شهرسازی و رضا رحمانی برای وزارت صنعت، معدن و تجارت معرفی شدند.
جلسه بررسی صلاحیت و رای اعتماد به وزیران پیشنهادی دولت، از ساعت 13 روز شنبه (پنجم آبان) در صحن علنی مجلس برگزار می‌شود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر