کد خبر: 53125
A

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی در مخالفت با وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: محمد شریعتمداری در برنامه های ارائه شده خود به مجلس، توجه به افراد محروم و حمایت از آنان را لحاظ نکرده است.

به گزارش دیده بان ایران؛ ولی ملکی در جلسه علنی نوبت عصر شنبه مجلس در مخالفت با محمد شریعتمداری وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: بنده شریتعمداری را فردی اخلاق مدار می دانم که از مجلس هفتم با وی آشنا هستم، ولی در طول یکسال و چندماهی که عضو کمیسیون صنایع مجلس بوده ام، مشکلات زیادی را در این وزارتخانه مشاهده کردم.
وی عنوان کرد: امروز در شرایط عادی نیستیم و در جنگ اقتصادی به سر می بریم، در این حالت باید تمامی دستگاه ها با هماهنگی بیشتری با هم کار کنند. 
نماینده مردم مشکین شهر در مجلس اضافه کرد: نزدیک به 50 درصد از برنامه های پیشنهادی شریعتمداری منطبق با اسناد بالادستی نیست و در برنامه هایش به موضوع حمایت از قشر محروم جامعه اشاره ای نکرده است. 
ملکی اظهار داشت: ما از وزیران پیشنهادی می خواهیم وعده ندهند عمل کنند و بگویند که می خواهند در این وزارتخانه ها چه اقداماتی انجام دهند.
نماینده مردم مشکین شهر در مجلس با بیان اینکه امروز کارگران امنیت شغلی ندارند، بیان کرد: جامعه کارگری ما مشکلات زیادی دارند، امروز ما در بنگاهداری و اقتصادمداری دچار مشکلات زیادی هستیم؛ شستا نیز با مشکلات زیادی روبرو است که باید وضعیتش تعیین تکلیف شود.
ملکی اضافه کرد: برنامه های ارائه شده از سوی وزیر پیشنهادی تعاون مدون نیست و مشکلات زیادی دارد.
 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر