کد خبر: 54471
A

حشمت الله فلاحت پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به هجمه های که این روزها به وزیر امور خارجه می‌شود در مورد سخنانش درباره وجود پول‌شویی در کشور گفت: بنده شخصا صحبت‌های آقای ظریف را نقد کردم و گفتم که صحبت‌هایشان غیرمستند است و معتقدم که هر کسی سندی دارد باید آن را ارائه دهد.

به گزارش دیده بان ایران؛ نماینده اسلام‌آباد غرب  دالاهو( کرمانشاه) در مجلس ادامه داد:  البته آقای ظریف موارد پولشویی رایج را بیش‌تر مطرح می کند یعنی بحث قاچاق کالا و مقابله ایران با مواد مخدر را مورد تاکید قرار دادند که اگر در این زمینه توضیح دهند برای مردم بهتر است .

این نماینده مجلس بیان کرد: اینکه عده ای این مسئله را بهانه قرار داده‌اند و به سمت استیضاح و تخریب آقای ظریف رفتند را نمی‌پسندم چراکه در شرایط کنونی آقای ظریف به عنوان وزیر امور خارجه هم‌در بحث دیپلماسی عمومی که دشمنان ما علیه ما ناجوانمردانه عمل می کنند و هم در دیپلماسی رسمی که موضوع برجام و مناسبات اروپا و مناسبات دو جانبه است وظایف خطیری به عهده دارند و در این زمینه کار می کنند.

وی تاکید کرد:می شود از آقای ظریف سوال کرد و یا نسبت به وی انتقاد داشت ولی با استیضاح و تخریب وی در شرایط فعلی موافق نیستم ./عصرایران

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر