کد خبر: 55149
A

معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور از یاسر جبرائیلی شکایت کرد. جبرائیلی در برنامه ثریا ادعا کرده ابتکار در جریان مذاکرات مربوط به توافق پاریس، بر کاهش ۱۸ درصدی گازهای گلخانه ای در کشور اصرار داشته و این موضوع را به اولاند رییس جمهور وقت فرانسه قول داده است و خاموشی‌های تابستان اخیر به این دلیل بود که به امید ورود سرمایه خارجی توسعه ظرفیت نیروگاه‌های کشور از محل سوخت فسیلی را ادامه ندادند. ابتکار با تاکید بر اینکه این ادعاها دو دروغ برزگ است گفته جبرائیلی باید بتواند اتهاماتش را در دادگاه ثابت کند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛  معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور از یاسر جبرائیلی شکایت کرد. جبرائیلی در برنامه ثریا ادعا کرده ابتکار در جریان مذاکرات مربوط به توافق پاریس، بر کاهش ۱۸ درصدی گازهای گلخانه ای در کشور اصرار داشته و این موضوع را به اولاند رییس جمهور وقت فرانسه قول داده است و خاموشی‌های تابستان اخیر به این دلیل بود که به امید ورود سرمایه خارجی توسعه ظرفیت نیروگاه‌های کشور از محل سوخت فسیلی را ادامه ندادند.

 

ابتکار با تاکید بر اینکه این دو دروغ است گفته جبرائیلی باید بتواند اتهاماتش را در دادگاه ثابت کند.

برنامه ثریا با موضوع توافق اقلیمی پاریس با حضور نمایندگان سازمان محیط زیست و یاسر جبرائیلی امشب ساعت ۲۱:۳۰ شبکه افق سیما باز پخش خواهد شد.

 آخرین مصاحبه  ابتکار  در مورد توافق پاریس در خرداد ۹۶ ( اینجا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر