کد خبر: 5619
A

وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه شاخص امنیت هم اکنون در بیشتر کشورهای دنیا از جمله اروپا روبه کاهش است، گفت: این در حالی است که این شاخص در کشورمان روز به روز بیشتر می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، حجت الاسلام سیدمحمود علوی عصر دوشنبه بعد از ادای احترام به مقام شامخ شهدای بجنورد مرکز استان خراسان شمالی در امامزاده سید عباس اظهار کرد: امنیتی که امروز در کشورمان حاکم است به فرموده رهبر معظم انقلاب بی بدیل است.
وی گفت: افزایش ضریب امنیت در کشورمان در حالی است که هم اکنون در گوشه و کنار دنیا شاهد کشته شدن مردم هستیم و این نشان دهنده پایین بودن شاخص امنیت در بیشتر کشورهای دنیا است.
وی اظهار کرد: امنیت موجود حاصل تلاش هوشمندانه سربازان گمنام است که هر حرکت مشکوک را رصد و هر توطئه ای را در نطفه خنثی می کنند .
وی گفت: همچنین این امنیت حاصل تلاش و تعامل و همکاری همه نیروهای امنیتی، نظامی ، انتظامی، مدیریت های سیاسی و سایر دستگاه ها است که همه عناصر اثرگذار هستند.
وزیر اطلاعات تصریح کرد: امروز از نظر درآمد و مسایل اقتصادی به دلیل آثار تحریم سال های گذشته مشکلاتی است اما، این مشکلات بتدریج با گشایش های اقتصادی پیش روز و با وحدت و هم افزایی همه دستگاه های اجرایی ، مردم و مسئولان برطرف خواهد شد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر