کد خبر: 56339
A

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به مذاکرات برجام بر بازحوانی ابعاد گوناگون آن توسط دانشجویان تاکید کرد و گفت: در جریان مذاکرات برجام، بدون رسانه‌ای شدن آن ایرادات آن را به رئیس جمهور ارائه کردم.

به گزارش دیده بان ایران، سعید جلیلی شامگاه جهارشنبه در جمع دانشجویان فرهنگیان بوشهر این استان را نماد استعمار ستیزی دانست و با اشاره به اینکه دشمن برای جبران شکست خود از نیروهای داخلی استفاده می‌کند افزود: در  جنگ  رئیسعلی دلواری دشمن  چون توان مقابله نداشت برای ترور رئیسعلی دلواری از نیروهای داخلی فریب خورده استفاده می‌کند تا زمینه شکست آن را فراهم کند.

وی، با اشاره به مذاکرات برجام بر بازحوانی ابعاد گوناگون آن توسط دانشجویان تاکید کرد و گفت: در جریان مذاکرات برجام، بدون رسانه‌ای شدن آن ایرادات آن را به رئیس جمهور ارائه  کردم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دشمن در مذاکرات هسته‌ای قصد توقف برنامه‌های موشکی جمهوری اسلامی ایران داشت خاطر نشان کرد: دشمن در مذاکرات برجام پس از موفقیت در متوقف کردن و یا کاهش برنامه هسته‌ای ایران، قصد ورود در دیگر طرح‌ها و برنامه‌های دیگر از جمله برد موشکی ایران داشت.

نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی با اشاره به بدعهدی آمریکا در قضیه برجام افزود: انصراف از ۱۰۰ مورد حق مسلم در زمینه علمی، تحقیق و توسعه از مفاد برجام است و این در حالی است که به گفته غربی‌ها ایران کامل به تعهدات خود عمل کرد ولی با این وجود آمریکا از آن خارج شد. پس از خارج شدن آمریکا از  برجام از ایران خواسته شد ضمن پایبندی به تعهدات ، تعهدات جدید را هم بپذیرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام  با بیان اینکه انقلاب اسلامی در دنیا به عنوان پدیده و نماد پیشرفت و مبارزه با آمریکا شناخته شده است خاطر نشان کرد: آمریکا از  ایران دچار وحشت شده است و قصد دارد جلو موفقیت‌های ۴۰ ساله ایران را بگیرد و یا آنرا کم‌رنگ کند.

وی با بیان اینکه دشمن نمی‌خواهد دستاوردهای بزرگ نظام جمهوری اسلامی ایران در ۴۰  سال دیده شود گفت:انقلاب اسلامی ایران برای آرمان‌های حداقلی شکل نگرفته، بلکه باید نگاه همه به قله ها باشد.

نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی رسالت دانشجویان در بررسی ‌موفقیت و دلایل تحقق و ناکامی‌ها  در ۴۰ سال را  مهم دانست و تاکید کرد:در ۴۰ سال پیروزی انقلاب اسلامی حرکت‌های انقلابی سبب  موفقیت شده  و در غیر این صورت ناکامی‌ها شکل گرفته است./تسنیم

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر