کد خبر: 57283
A

«سید محمد بطحایی» وزیر آموزش و پرورش و «سید عباس صالحی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هفته آینده برای پاسخگویی به سوال های تعدادی از نمایندگان در جلسات علنی مجلس شورای اسلامی حضور می یابند.

به گزارش دیده بان ایران، نمایندگان روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هفته آینده جلسه علنی دارند. بطحایی وزیر آموزش و پرورش برای پاسخ به سوال های «حسین مقصودی» نماینده سبزوار و «حسن کامران» نماینده اصفهان در جلسات هفته آینده مجلس حضور می یابد. همچنین قرار است صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای پاسخ به سوال های «شهاب نادری» نماینده پاوه و «سمیه محمودی» نماینده شهرضا در مجلس حضور یابد.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات هفته آینده، گزارش کمیسیون کشاورزی مبنی بر رد تقاضای تحقیق و تفحص از سازمان امور عشایر ایران و گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان خصوصی سازی را بررسی می کند. 
نمایندگان همچنین قرار است گزارش کمیسیون کشاورزی مبنی بر تصویب تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در خصوص چگونگی اجرای قانون اصلاح استخدام مهندسان ناظر تولیدات کشاورزی و گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه قیمت گذاری و واگذاری شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان را بررسی کنند.
بررسی طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی تامین نیازهای کشور، طرح یک فوریتی ساماندهی بازار خودرو و طرح یک فوریتی اصلاح مواد قانون انتخابات مجلس در دستور کار هفته آینده مجلس قرار دارد.
نمایندگان همچنین قرار است لایحه تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، لایحه معافیت وزارتخانه ها و موسسات دولتی از پرداخت هزینه های ثبتی و رد طرح دهیاری ها را بررسی کنند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر