کد خبر: 57557
A

روز گذشته غرضی در مصاحبه ای گفته بود: برخی وزرا وقتی دولت دلار و ریال دارد وزیر هستند اما وقتی کف گیر به ته دیگ می خورد می روند! این مصاحبه با پاسخ بنیاد شهید همراه شده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛  روز گذشته غرضی در مصاحبه ای گفته بود: برخی وزرا وقتی دولت دلار و ریال دارد وزیر هستند اما وقتی کف گیر به ته دیگ می خورد می روند! این مصاحبه با پاسخ بنیاد شهید همراه شده است. متن پاسخ در متن ذیل آمده است: 

 

 
مدیرمسئول محترم پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران

 

با سلام و احترام
 
با عنایت به انتشار گفت‌وگویی با عنوان « غرضی: برخی وزرا وقتی دولت دلار و ریال دارد وزیر هستند اما وقتی کف گیر به ته دیگ می خورد می روند!» در تاریخ 17 دی 1397 خواهشمند است ضمن توجه به نکات زیر تعرض صورت گرفته مطابق ماده 23 قانون مطبوعات جبران گردد:  
جناب آقای غرضی در این مصاحبه ضمن ایراد مطالب کذب و ایراد تهمت و افترا مطالبی عنوان نموده‌اند که بلاوجه و مضحک است. ادعاهای ایشان در حالی مطرح می‌شود که حجم زیادی از مطالبات خانواده معظم شهدا و ایثارگران در طول 16 سال در دولت‌های گذشته پرداخت نشده بود و ایشان و سایر مدعیان امروز وقتی درآمدهای کشور در بهترین وضعیت قرار داشت در مقابل آن سکوت محض اختیار کردند و خوشبختانه با تدابیر حجت الاسلام والمسلمین شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران بخش زیادی از این مطالبات پرداخت شد و با برنامه ریزی برای حل مشکلات جامعه ایثارگری پس از سال‌ها آرامش به جامعه ایثارگری بازگشت.
کسب دو مقام نخست متوالی در جشنواره شهید رجایی طی سال‌های 1395 و 1396تنها گوشه‌ای از موفقیت‌های بنیاد در دوره‌ای است که ایشان با بی‌انصافی کامل آن را به قضاوت نشسته‌اند و البته نگاهی به جایگاه ایشان در ارزیابی‌های مردمی در انتخابات پایتخت و در سراسر کشور نیز میزان مقبولیت این نوع قضاوت‌ها را به اثبات رسانده است.
بنیاد شهید و امور ایثارگران با توجه به توطئه‌های فزاینده دشمنان ایران اسلامی صمیمانه از رسانه‌های جمعی و فعالان سیاسی درخواست می‌کند اتحاد و انسجام ملی را در شرایط فعلی کشور قربانی اهداف سیاسی زودگذر و بی‌ارزش ننموده و با پیشنهادات و انتقادات سازنده به جای تخریب و توهین، مسئولان کشور و به خصوص بنیاد شهید و امور ایثارگران را در خدمت رسانی بیشتر به خانواده معظم شهدا و ایثارگران و همچنین ترویج فرهنگ والای ایثار و شهادت در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یاری دهند.

 علیرضا کریمیان    

 

مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر