کد خبر: 57622
A

نماینده مردم لنجان در مجلس می‎گوید در حال حاضر با توجه به شرایط و مشکلات کشور، اصولگرایان باید انگیزه و اتحاد بیشتری برای حضور در انتخابات آتی داشته باشند.

به گزارش دیده بان ایران، محسن کوهکن، نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی درباره اختلافات درونی جناح اصولگرایی به ایرناپلاس می‎گوید: وقتی جریانی در رأس قدرت اجرایی نیست، اختلافات چندانی ندارد و طبیعی است که نزدیک شدن به انتخابات باعث همگرایی بین همه سلایق درون یک جریان و جبهه می‎شود. همین موضوع سبب می‎شود اختلافات فروکش کند و افراد، خود را برای حضور در انتخابات آماده کنند.
کوهکن همچنین اضافه می‎کند که در حال حاضر اختلاف بین کسانی است که در قدرت نقش دارند. حاکمیت شامل مجلس نمی‎شود و منظور کسانی است که در عرصه اجرایی حاضرند و واقعاً دلیلی برای اینکه اختلافی بین اصولگرایان باشد، نیست.
این نماینده مجلس با اشاره به اینکه نزدیک شدن به امر انتخابات، اختلاف‌سلیقه‌ها را کم می‌کند، می‌گوید که من فکر می‌کنم جریان اصولگرایان نیازی ندارد که به اختلافاتش بپردازد چراکه این اختلافات مربوط به گذشته است و با توجه به شرایط کشور، امروز اصولگرایان باید انگیزه و اتحاد بیشتری برای حضور در انتخابات داشته باشند.
او در ادامه می‎افزاید: الان اصلاح‌طلبان باید درباره مشکلات کشور پاسخگو باشند زیرا آن‌ها پست‌های مهم اقتصادی و سیاسی کشور را در دست گرفتند و حالا نیز باید مسئولیت بپذیرند.
کوهن می‌گوید: فراکسیون ولایی منتقد دولت است اما از هرگونه کمکی به دولت دریغ نمی‎کند. یقیناً انتقاد آن‎ها به معنی چوب لای چرخ گذاشتن، نیست. ماهیت مجلس این است و غالباً انتقاداتی که پیش می‎آید، کاری و اجرایی است و ماهیت سیاسی ندارد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر